Avantajlı Seyahat ile daha Özgürsün
Dönüş Ekle
Yetişkin   (18 ve üstü)
Çocuk   (2 - 11)
Bebek   (2 ve altı)

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!

Balıkesir Gezilecek Yerler

Kaz dağları

Çok büyük biyolojik çeşitliliğe sahip olan kaz dağları hem yabancı hem de yerli turist akınına uğruyor. Ülkenin en büyük milli parklarından biri olan Kaz dağları aynı zamanda bünyesinde bir çok mesire alanı da barındırıyor. 

Antandros antik kenti

Mozaikleriyle ünlü olan kentte arkeolojik kazılara rastlayabilirsiniz. Kültür turizmine oldukça katkı sağlayan bu kenti görerek kültür birikiminizi arttırabilirsiniz.

Cunda adası

Yerleşim yerlerinin olmasıyla diğer adalardan ayrılan cunda bu özelliği ile kendisini cazip hale getirmektedir. Ege denizinin 4 büyük adasından birisi olan cundayı ziyaret etmelisiniz.

Paşa limanı adası

Temiz sahiliyle ve çeşit çeşit balıklarıyla Balıkesir’in en zengin adalarından birisidir. Rüzgar sörfü ,  yelkencilik gibi sporlara meraklı iseniz bu limana uğramalısınız.  Aynı zamanda Zeytin ve kavunun yetişmesi ve toprak ve havasının çok uygun olması bağcılığa da olanak sağlıyor. Adanın huzurlu ve ferah havası Osmanlı ve Bizans döneminde ruh ve sinir hastalığı yaşayanlar için tedavi amaçlı kullanılmıştır.

Değirmen boğazı

Spor tesisleri , büyük otoparkı , çocuk oyun alanları ve piknik alanlarıyla bir çok özelliği olan değirmen boğazı arkadaşlarınızla ve sevdiğiniz insanlar ile gitmeniz gereken bir yer.

Manyas gölü

2 milyon farklı kuşun ziyaret ettiği göl 20 km uzunluğunda Uludağ ve Biga arasında yer alır. Aynı zamanda milli park ilan edilen bu yer yaban hayatının da gelişmesine katkı sağlamıştır. Kuş gözlem kulesinin de olduğu gölü ziyaret etmelisiniz.

Balıkesir hakkında

Turizm bakımından gelişmiş olan şehir Marmara ve ege denizi sahilinde konumlanan yeraltı ve yer üstü suları  bakımından gelişmiş olan bir şehirdir. Tarihi M.Ö 3000 yılında dek uzanır. Selçuklu devletinin Anadolu’ya girmesiyle Alparslan’ın emriyle bir çok yerde beylikler kurulmuştur. Balıkesir’de kurulan beylik ise Karesioğullarıdır. Milli mücadele döneminde düşmana karşı koyan iller arasındadır. Kent çevresinde güzel bir çok kasaba bulunur. Oksijen yoğunluğu bakımından dünyada ikinci sıradadır. 

Balıkesir Uçak Bileti

Balıkesir uçak bileti ve Balıkesir uçak bileti fiyatları turkiyeucakbileti.com ile hızlı ve kolayca bilet seçeneklerini karşılaştırarak Balıkesir Kocaseyit uçak bileti satın alabilirsiniz. 7 gün 24 saat Balıkesir uçak bileti sorgulaması ile 0 850 303 82 80 müşteri hizmetlerini arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Balıkesir Uçak Bileti Fiyatları

Balıkesir uçak bileti fiyatları uçuş seferi tarih ve gün gibi süreler içerisinde satışa sunulmaktadır. Promosyon, esnek, business uçak bileti seçenekleri ile bilet fiyatları sorgulaması yapmanız mümkün olacaktır. Balıkesir uçak bileti kampanyaları ile ucuz uçak bileti fırsatlarından haberdar olabilirsiniz. Tüm hava yolları ve destinasyonları karşılaştırın ve uygun olan seçenekler ile rezervasyonunuzu tamamlayın.

Balıkesir'e Uçuş Gerçekleştiren Hava Yolları Hangisi?

Balıkesir'e uçuş gerçekleştiren popüler hava yolları Türk hava yolları, Anadolujet havayollari ve Pegasus Airlines olarak sefer düzenlenmektedir. Yurt içi uçak bileti seçiminizde bu firmaları tercih ederek seyahat etmeniz mümkün. Yurt dışı uçak bileti seçimlerinde yerli ve yabancı havayolu şirketleri ile yolculuk sağlamanız gerekir. 

Balıkesir'e Uçuş Seferi Hangi Şehirlerden Yapılmaktadır?

Balıkesir uçuş seferleri iç hat ve dış hat olarak düzenlenmektedir aktarmalı ve direk uçuşları sorgulayarak Balıkesir uçak bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. İstanbul uçak bileti, Ankara uçak bileti ve diğer şehirleri sorgulayarak uçak bileti satın alabilirsiniz. Dış hat uçuşlarında ülke ve seyahat edilecek şehir sorgulaması yaparak biletleme işleminde bulunabilirsiniz.

Balıkesir Ulaşım

Balıkesir toplu ulaşım ile şehir içinde ulaşım sağlanır. Bal kart kullanarak toplu araçlarından faydalanabilirsiniz. Edremit havalimanına Edremit , Ayvalık ve Burhaniye toplu araçları ile yada taksiyle ulaşım gerçekleştirebilirsiniz. 

Balıkesir Havalimanı Ulaşım

Balıkesir havalimanı ulaşımlarında toplu taşıma ve havaalanı servisleri ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Balıkesir havalimanı içerisinde kapalı ve açık olarak otopark seçenekleri mevcut bulunmaktadır. Konforlu seyahat seçimi yapmak isteyen yolcuların otomobil ve taksiler ile yolculuk etmeleri de mümkündür.

Taksi: Kent merkezi ve havalimanı içerisinde yer alan taksi duraklarını tercih ederek ulaşım sağlayabilirsiniz.

Otobüs: Toplu taşıma araçlarının en yaygın kullanımı olan otobüsler ile havalimanına kolayca ulaşılabilir. hat ve tarifeli sefer sorgulaması için geçiş güzergahları kontrol edilmelidir.