Avantajlı Seyahat ile daha Özgürsün
Dönüş Ekle
Yetişkin   (18 ve üstü)
Çocuk   (2 - 11)
Bebek   (2 ve altı)

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!

GENEL MERKEZİ
KURULUŞ TARİHİ 7 Nisan 1992
UÇTUĞU NOKTA SAYISI 25
UÇTUĞU ÜLKE SAYISI 40
TOPLAM UÇAK SAYISI 29

Azal Hava Yolları

Azal Airlines

1992 yılında kurulan havayolu şirketi 25 ülkeye uçuş sağlanmaktadır. Filosunda 23 uçağın bulunduğu havayolu şirketinin merkez ofisleri Bakü de bulunur. Türkiye’den İstanbul Sabiha gökçen ve İstanbul havalimanın dan Bakü ye birçok uçuş sağlanmaktadır. İstanbul’dan Azal Airlines  ‘a ucuz ve uygun uçak bileti bulabilirsiniz. Kaliteyi esas alan Azarbeycan havayolları yolcularına konfor vadediyor.

 

 

Bagaj hakkı

Hizmet sınıfında ücretsiz bagaj hakkı bulunmakla birlikte ekstra bagaj için ücret talep edilmektedir. VIP kulüpte 3 adet bagajın her biri 32 kg’dır. Her ilave parça için 23  Euro -25 Euro ücret ödenir. Business sınıfı için 2 parçanın her biri 32 kg olarak belirlenmiştir. Comfort sınıfında ise 2 parçanın her biri için 32 kg olarak saptanmıştır. Ekonomi sınıfında ücretsiz bagaj hakkıdır.

 

Online check in

Online  check in işlemini Azal web sitesine girerek yapabilir aynı zamanda havalimanındaki kontuarlardan da bu işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

Ek hizmetler

Bu konuda çok alternatifi olmayan havayolu şirketi sıcak ve soğuk ikramların yanı sıra özel yemek siparişleri , Business sınıfı için sinema ve müzik arşivi yolculuğunuza eşlik ediyor.

 

Bakü haydar aliyev uluslar arası havalimanı

Bakü’nün  20 km  kuzeyinde yer alan firma kafkasya’nın  en işlek havalimanıdır. 2014 yılında hizmete açılan havalimanın da kafe , restoranların yanı sıra  banka ve atm  hizmetleri de yer alıyor. Filosun da 24 uçak bulunan haydar Aliyev havalimanı 40 noktaya uçuş sağlamaktadır.

Nahçivan havalimanı

1955 yılında hizmete açılan havalimanı  askeri hava üssü olmasının yanında aynı zamanda sivil havaalanıdır. Havalimanına ulaşım otobüs , taksi ve minibüs ile ulaşım sağlanmaktadır.

 

 

 Azerbaycan Havayolları İstanbul Bakü uçak bileti

İstanbul Sabiha gökçen havalimanından Bakü ‘ye Türk hava yolları , pegasus , Anadolu jet , Onur air  , Sun express ve atlas global ile ulaşım sağlayabilir aynı zamanda en uygun online Azerbaycan Airlines  uçak biletini www.turkiyeucakbileti.com adresinden elde edebilirsiniz veya 0(850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetleri numaramızı arayarak 3D Güvenlik Sistemi ve kredi kartına taksit imkanı ile en ucuz Azerbaycan Havayolu uçak bileti alabilirsiniz. Aynı zamanda Bakü den de İstanbul uçak biletlerini uygun fiyata elde edebilirsiniz. Tüm havayollarını bünyesinde barındıran bu site yolcularına hem seçme hakkı tanımakta hem de kolay bir şekilde bilet alma imkanı sunmaktadır.

 

www.turkiyeucakbileti.com  Azerbaycan Airlines uçak bileti

 

İnternet kullanımının hayatın her alanına girmesiyle birlikte artık bizler birçok işlemimizi herhangi bir yere gitmeden evimizden halledebilmekteyiz. Firmalar da bu doğrultuda sosyal medya çalışmalarına oldukça önem vermekte ve insanların hayatını kolaylaştırmak için çeşitli stratejiler planlamaktadır. Biz www.turkiyeucakbileti.com olarak konumlandırmamızı ve stratejimizi hız ve kolaylık üzerine inşa etmiş durumdayız. En hızlı ve en kolay bir şekilde internet sitemizden uçak biletini satın alabilir aynı  zamanda 7 gün 24 saat hizmet veren çağrı merkezimizden 0850 303 82 80 telefon numaralı iletişim kanalından yararlanabilirsiniz.  Aynı zamanda  gelişen teknolojiye entegre bir şekilde ilerlediğimizden dolayı evinizden rahat bir şekilde kredi kartı üzerinden 3D  seçenekleri ile taksit yada peşin olarak uçak biletinizi satın alabilirsiniz.  Hız, kolaylık  ve uygunluk mu elde etmek istiyorsunuz? O zaman doğru adrestesiniz.