Avantajlı Seyahat ile daha Özgürsün
Dönüş Ekle
Yetişkin   (18 ve üstü)
Çocuk   (2 - 11)
Bebek   (2 ve altı)

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!

GENEL MERKEZİ
KURULUŞ TARİHİ 14 Mart 2001
UÇTUĞU NOKTA SAYISI 48
UÇTUĞU ÜLKE SAYISI 25
TOPLAM UÇAK SAYISI 25

Atlasglobal

          ATLASGLOBAL ( ATLASGLB )

 

 

14 Mart 2001 tarihinde kurulan Atlas Global önceki adı ile Atlas Jet’in merkezi İstanbul’da bulunmaktadır. 2015’de isim değişikliğiyle birlikte Atlasglobal olan firma aynı zamanda  2015’de yurt dışı seferlerine başlamıştır .” Hayallerinin Üstünde Bir Dünya” sloganıyla 22 uçaklı filosuyla 20’den fazla destinasyona uygun bilet fiyatları ile birlikte uçuş sağlamaktadır. Atlasglobal havayolları ucuz uçak bileti fırsatlarından yararlanabilirsiniz atlasglobal küresel rekabet piyasalarında fazlaca rekabet göstermekte ve havayolu şirketlerinin en çok tercih edilen markalarından olmaktadır.

 

Atlas Global Bilet Fiyatları;

Yurt İçi Uçak Bileti;

Fiyatları 69,99’dan başlamaktadır bilet fiyatları anlık olmakla beraber sürekli değişmektedir.Uçak Biletleri sürekli olarak satışa sunulduğu için fiyatlar sabitlenememekle beraber sürekli güncellenmektedir. Yurt İçi Uçak Biletlerin de en avantajli seyahati dilerseniz www.turkiyeucakbileti.com web sitemizden isterseniz de  0(850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak hemen öğrenebilirsiniz. Promosyon sınıfı olan biletlerde değişim iptal iade sağlanamamaktadır.

 

Yurt Dışı Uçak Bileti;

139,99’dan başlayan fiyatlar ile satışa sunulmaktadır.Uçak Bileti Fiyatları sürekli olarak yenilenebilir ve değişim gösterebilir.Uygun Uçak Bileti Fiyatları İçin 0 (850) 303 82 80 İletişim adresinden 7 gün 24 saat ulaşabilir ve www.turkiyeucakbileti.com üzerinden güncel olarak ucuz uçak bileti satın alabilirsiniz. Promosyon sınıfı olan biletlerde değişim iptal iade sağlanamamaktadır.