Avantajlı Seyahat ile daha Özgürsün
Dönüş Ekle
Yetişkin   (18 ve üstü)
Çocuk   (2 - 11)
Bebek   (2 ve altı)

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!

GENEL MERKEZİ
KURULUŞ TARİHİ 17.02.1988
UÇTUĞU NOKTA SAYISI 24
UÇTUĞU ÜLKE SAYISI 80
TOPLAM UÇAK SAYISI 83

Asiana Airlines

199 yılında kurulan havayolu şirketi 24 ülkede 80 farklı noktaya uçuş sağlamaktadır. Politikasını müşteri memnuniyeti olarak belirleyen havayolu firması yılda 3 milyon yolcuya hizmet sağlamaktadır. Sosyal medyadada oldukça etkin olan firmanın internet adresinde en ucuz uçak biletini elde edebilir ve uçak bileti rezervasyonu yapabilirsiniz.  Firmanın filosunda 83 adet uçak bulunmaktadır.

 

Bagaj hakkı

Ekonomi sınıfında yurt içi uçuşlar da 22 kg olan bagaj hakkı yurt dışı uçuşlarda 35 kg olarak belirlenmiştir. Business sınıfında ise yurt içi 25 kg , yurt dışı uçuşlarda ise 38 kg’dır. El bagajı hakkı ise 13 kg’dır.

      Eco Fly; Extra Bonus Mil Puan   Standart Koltuk Seçimi izin vermemektedir ayrıca iptal ve iade sağlamaz.

Yolcu Yetişkin  El Bagajı 8 KG  Bagaj 20 kg

·         Extra Fly; Bonus Mil Puan : 250  Standart Koltuk Seçimi  İptal/Değişiklik Kuralları

YolcuYetişkin El Bagajı8 KG  Bagaj20 KG

·         Extra Bonus Mil Puan : 500  Standart Koltuk Seçimi   İptal/Değişiklik Kuralları

YolcuYetişkin  El Bagajı8 KG  Bagaj25 KG

 

 

Rezervasyon sınıfları

Firma yolcularına First suite class, First class , Business smartium , Business ve Ekonomi class sınıflarını sunmaktadır.

 

 

 

Online Check in

Uçuşun kalkışından 24 saat önceden internet üzerinden check in işlemi yaparak koltuk seçiminizi yapabilir aynı zamanda ek hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

 

Incheon uluslararası havalimanı

Korenin merkez havalimanı olan Incheon yılda 50000 yolcuya hizmet vermektedir. Havaalanının içerisinde aynı zamanda 2 terminal yer almaktadır. İstanbul havaalanı ve Sabiha Gökçen havaalanından da direk uçuşlar sağlanan havaalanına Türk hava yolları ve Anadolu jet firmaları da uçuş sağlamaktadır.

Yeme – İçme

Yüksek kalitede sıcak ve soğuk yemeklerin yer aldığı havayolu şirketinde dünya mutfağından lezzetli yiyecekleri yerken kendinizi özel hissedecek ve rahat bir yolculuk gerçekleştireceksiniz.

 

Asian Airlines Incheon havaalanı uçak bileti rezervasyon

Hızın ve kolaylığın zirve yaptığı 21.yüzyıl da müşterilerine en hızlı ve en kolay bir şekilde uçak bileti almayı vadeden www.turkiyeucakbileti.com online uçak bileti sitesi aynı zamanda sizleri araştırma maliyetinden ve en uygun  ve en ucuz uçak biletini elde etme kaygısından kurtarmaktadır. Thy, pegasus , Anadolu jet , Sun express ,Atlas global ve Onur air hava yollarından İstanbul Sabiha gökçek havalimanın dan ve İstanbul havalimanın dan  Incheon international airpota uçuşlar mevcut olup yukarıdaki internet adresinden  uçak biletinizi satın alabilir aynı  zamanda 7 gün 24 saat hizmet veren çağrı merkezimizden 0850 303 82 80 telefon numaralı iletişim kanalından yararlanabilirsiniz.  Aynı zamanda  gelişen teknolojiye entegre bir şekilde ilerlediğimizden dolayı evinizden rahat bir şekilde kredi kartı üzerinden 3D  seçenekleri ile taksit yada peşin olarak online uçak biletinizi satın alabilirsiniz.  Hız, kolaylık  ve uygunluk mu elde etmek istiyorsunuz? O zaman doğru adrestesiniz.

 

 

Anadolu jet  Incheon Havalimanı En ucuz uçak bileti

Anadolu jet havayolu şirketi olarak  İstanbul Airport ve İstanbul Saw’den Incheon uluslaarası havalimanına  uçuşlarımızı başlatmış bulunuyoruz.  Türkish airlines , Pegasus flypgs ve Sun express gibi büyük havayollarından ayrıcalığımız hızlı ve güvenli uçuş sağlamaktır. Firmamız yolcuların konforunu ve rahatlığını esas alarak hareket etmekte ve misyonunu gelecek 10 yıl içinde yolcu sayısını yılda 5 milyona çıkarmak olarak belirlemektedir. Firmamız ile uçuş deneyimi sağlayarak hem memnuniyet hem de kalite elde edeceksiniz. Kuruluş yılımızdan beri yolcularımızın geri bildirimini dikkate alarak stratejiler geliştirmekte  ve yaşanan problemlere ani çözümler geliştirmekteyiz. Böylece Hiçbir müşterimizi mağdur etmemekte ve güven duygusunu kuvvetlendirerek inşa etmekteyiz.

 

 

 

 

Asian Airlines Incheon havaalanı  Türk havayolları  uçak bileti

Sabiha Gökçen havaalanından Saw’den Incheon uluslaarası havalimanına en ucuz uçak  biletini Türkish airlines ile elde edebilir ve en uygun bir şekilde uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz. www.turkiyeucakbileti.com internet sitesi üzerinden tüm hava yolu firmalarının en uygun online uçak biletini elde edebilirsiniz.