Avantajlı Seyahat ile daha Özgürsün
Dönüş Ekle
Yetişkin   (18 ve üstü)
Çocuk   (2 - 11)
Bebek   (2 ve altı)

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!

Antalya Gezilecek Yerler

Antalya Gezilecek Yerler;

Türkiye’nin en çok turist çeken bölgesi olan Antalya ülkemizde yabancı turist yerli turistten fazla olan nadir şehirlerden biridir. Antalya sıcak havası denizleri ile hem sıcak havaları seven hem de eğlenceyi seven insanların tercih ettiği bir noktadır ancak tarihi müzeleri ile tarihe meraklı olan insanlarda Antalya’yı sıkça tercih etmektedir. Sizde hem eğlenmek hem de tarih hakkında birçok eseri görmek isterseniz www.turkiyeucakbileti.com veya 0(850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetleri numaramızı arayarak 3D Güvenlik sistemi ve kredi kartına taksit imkanı ile en uygun Antalya uçak biletine sahip olabilirsiniz.

 

Düden Şelalesi;

Antalya’nın şehir merkezine 10 kilometre uzaklıkta olan şelaleye her yıl 100,000 den fazla ziyaretçiye ev sahipliği yapmaktadır. 1970 , 1972 yılları arasında Devlet Su İşleri tarafından piknik ve mesire yeri haline getirilmiştir. Şelale aşağı ve yukarı Düden Şelalesi olarak ikiye ayrılmıştır. Düden çayının Akdeniz’e döküldüğü nokta aşağı düden şelalesi olarak bilinmektedir Sizde Antalya’nın ve Türkiye’nin en çok bilinen şelalesi Düden Şelalesini ziyaret etmek isterseniz www.turkiyeucakbileti.com üzerinden veya 0(850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetleri numaramızı arayarak 3D güvenlik sistemi ve kredi kartına taksit imkanı ile en ucuz Antalya uçak biletine sahip olabilirsiniz.

 

Aspendos Antik Kenti;

Romalılar tarafından Milattan Sonra 2. Yüzyılda yapılmıştır. Tarihte hala bu güne kadar korunan en iyi tiyatrodur. Tiyatronun yapımına 138’de başlanmıştır bitiş tarihi ise 164 yılında tamamlanmıştır. Dünyadaki en eski tiyatrolardan biri ve günümüzde eski çağlardan bu zamana kadar korunan nadir tiyatrolardan biri olma özelliğini taşımaktadır. Tarihi dönemden kalan yapı ve eserlere meraklı olan insanların en çok uğradığı bölge ayrıca Antalya şehrinin sembollerinden biri olmaktadır. Sizde hem turizm döneminde yerli ve yabancı turistlerin ülkemizde en çok ziyaret ettiği bölge olan Antalya için en ucuz uçak biletine sahip olmak için www.turkiyeucakbileti.com sitesine girebilir veya 0(850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetleri numaramızı arayarak 3D güvenlik sistemi ve kredi kartına taksit imkanından faydalanabilirsiniz. 

Antalya Hakkında

                            Antalya Hakkında

Akdeniz’in incisi Türkiye’nin  turizm rekortmeni ilidir. 2,426,356 kişilik nüfusu ile ülkemizin en kalabalık 5. şehridir. 19 ilçesi ve belediyesi bulunan şehir 2019 yazında rekor bir sayıya ulaşarak 10 milyon 765 bin 946 ulaşan şehir turizm açısından en yüksek sayıya ulaştığı dönemi görmüştür. Ayrıca bu sayı ile yetinmeyen Antalya yetkililere göre bu seneki turizm sezonunda bu sayıdan daha fazla turistin şehre geleceğini belirtmişlerdir.  Özellikle yaz mevsiminde oldukça kalabalık olan  şehir sıcak havası denizleri ile birçok turistin tatil döneminde ilk uğradığı bölgedir. Eğlence mekanları tarihi mekanlar kafe , restoran , alışveriş merkezi gibi birçok mekanı da sınırları içinde bulunan şehre www.turkiyeucakbileti.com  üzerinden veya 0(850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetleri numaramızı arayarak 3D güvenlik sistemi ile en ucuz Antalya uçak biletine sahip olabilirsiniz. 

Antalya Uçak Bileti

Antalya Uçak Bileti;

Turk Hava Yolları , Thy , Pegasus , FlyPgs , OnurAir , AtlasGlobal , SunExpress gibi firmaların her gün aktarmalı ve aktarmasız olarak birçok uçak seferi gerçekleştirdiği Antalya havalimanına QatarAirways ve Emirates gibi dünyaca ünlü markalarda yurt dışından Antalya’ya uçak seferi düzenlemektedir. Gayet bakımlı ve konforlu olan Antalya Havalimanı dünya standartlarında bir Havalimanıdır. Dünyadaki her ülke ve şehirden milyonlarca insanın her yıl tatil için geldiği Antalya için en ucuz uçak biletine sahip olmak isterseniz www.turkiyeucakbileti.com sitesine girebilir veya 0(850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetleri numaramızı arayarak 3D güvenlik sistemi ve kredi kartına taksit imkanı ile en uygun uçak biletine sahip olabilirsiniz.

 

Antalya Uçuş yapan firmalar

Antalya Thy uçak bileti  

Antalya türk hava yolları uçak bileti

Antalya Pegasus hava yolları

Antalya Flypegasus uçak bileti

Antalya Pegasus ucuz uçak bileti

Antalya Sunexpress Hava Yolları

Antalya Sunexpress uçak bileti

Antalya Anadolujet uçak bileti 

Antalya Anadolujet ucuz uçak bileti

Antalya Onur hava yolları uçak bileti

Antalya Onur Air ucuz uçak bileti

Antalya Atlasglobal uçak bileti

Antalya Atlasjet uçak bileti

Antalya en uygun uçak bileti

Antalya Yurt içi uçak bileti

Antalya Yurt dışı uçak bileti

 

 

Antalya Ulaşım

Antalya Ulaşım;

Yaz mevsimi geldiğine tatil planları yapılırken şüphesiz aklımıza gelen ilk yer Antalya’dır. Tarihi mekanları , deniz ve gölleri , otelleri ve eğlence alanları gibi yerlere sahip olan şehir ayrıca her yaz yapılan festivaller ve eğlenceler ile unutulmaz bir tatil için her şeye sahiptir. Denizyolu , karayolu ve havayoluyla ulaşım olan şehre en güvenli ve basit ulaşım biçimi havayoludur. Şehir merkezine 10 kilometre uzaklıkta olan Antalya Havalimanı toplu taşıma ve özel araçlarla kolay ve hızlı ulaşımı ile gelen turistleri ve yerli halkın ulaşımını oldukça kolaylaştırmıştır. www.turkiyeucakbileti.com üzerinden veya 0(850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetleri numaramızı arayarak 3D güvenlik sistemi ve kredi kartına taksit imkanı ile en uygun Antalya uçak biletine sahip olabilirsiniz.