Uçak Bileti Bul
Avantajlı Seyahat ile daha Özgürsün
Dönüş Ekle
Yetişkin   (18 ve üstü)
Çocuk   (2 - 11)
Bebek   (2 ve altı)

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!

Antalya En İyi Restoran Ve Cafeler

Ülkemizde turizm sektörünün kalbi olarak da bilinen Antalya sınırları içinde birçok gezilecek kafeler , Restoranlar , Alışveriş Merkezi , Bar ve Beach bulundurmaktadır. SunExpress , AnadoluJet , AtlasJet , AtlasGlobal , Pegasus , FlyPgs , Pegasus , Thy , Türk Hava Yolları gibi tüm havayolu firmalarının en uygun online uçak biletini almak için turkiyeucakbileti.com sitesine girebilir veya 0(850) 303 82 80 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi arayarak 3D Security Güvenlik Sistemi ve kredi kartına taksit imkanı ile en ucuz uçak biletini alabilirsiniz. Avantajlı biletin tek adresi turkiyeucakbileti.com

 

Seraser Restoran;

Antalya ilindeki ilk fine-dining restoranı olarak bilinen Seraser şehirde en çok bilinen ve hizmetinden en çok memnun bırakan restorandır. Dünya mutfağı ile Antalya mutfağını birleştiren Seraser Antalya Muratpaşa bölgesinde bulunmaktadır.

 

Castle Cafe & Bistro;

Manzara açısından harika bir konuma sahip olan Castle gün batımını izlemeyi sevenler için harika bir bölgedir. Çok geniş bir menüye sahip olan Castle alkollü ve alkolsüz içecek , kahvaltı menüsü gibi bir çok tercihi menüsünde müşterilerine sunar. Castle Cafe & Bistro Antalya ilinin Muratpaşa İlçesinde bulunmaktadır.

 

Yanık Dondurma;

Yanık dondurma keçi sütünden yapılan ve yapımı sırasında bilerek yakılan bir dondurmadır. Tadı normal dondurmaya göre çok farklıdır ve yiyen herkesin çokça hoşuna gitmektedir. Yanık dondurmayı Antalyanın merkezinde Dondurma Dükkanı veya Akdeniz Dondurmada bulabilrsiniz.

 

Antalya Uçak Bileti;

Ülkemizde yerli ve yabancı turistlerin en çok tercih ettiği bölge olan Antalya şehrine Türkish Airlines , Thy , Pegasus , FlyPgs , OnurAir , AtlasGlobal , AtlasJet , AnadoluJet , SunExpress ve Tüm Havayolu firmalarının Online Antalya Uçak biletini turkiyeucakbileti.com sitesinden alabilirsiniz veya 0(850) 303 82 80 numaralı Müşteri Temsilcinizi arayarak en ucuz Antalya uçak biletine sahip olabilirsiniz.