Uçak Bileti Bul
Avantajlı Seyahat ile daha Özgürsün

Ankara Esenboğa Havaalanı

Dönüş Ekle
Yetişkin   (18 ve üstü)
Çocuk   (2 - 11)
Bebek   (2 ve altı)

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!

Ankara Esenboğa Havaalanı
0 850 303 82 80
Balıkhisar Mh., Özal Bulvarı, Akyurt/Ankara
Merkeze Uzaklık: 53 km KM

Ankara Esenboğa Havaalanı

Türkiye’nin Başkenti Ankara’da hizmet vermekte olan uluslararası havalimanı şehir merkezine 28 km mesafede bulunmaktadır. Esenboğa Uluslararası Havalimanı 1955 yılından günümüze kadar hizmet vermektedir. Esenboğa Akyurt ve Çubuk ilçeleri arasında yer almaktadır. Şuanda Esenboğa Havalimanının işletmesi TAV Havalimanlarına aittir. Havalimanının sahibi ise Türkiye Hava Meydanları işletmesidir. Türkiye’nin en büyük dördüncü havaalanı olan Esenboğa iç ve dış hattı bir arada olan Türkiye’deki ilk havalimanı olma özelliğine sahiptir.

 

Ankara Esenboğa Uluslararası Havalimanı Ulaşım

Ankara şehir merkezinden iç ve dış hatlara 442 Havalimanı-AŞTİ otobüsüyle gitme olanağına sahipsiniz. Esenboğa Havalimanına Kızılay hattında bulunan Belko Air isimli otobüslerle de ulaşım yapabilirsiniz. Havalimanına HAVAŞ isimli şirketinde transfer hizmeti de bulunmaktadır. Tüm uçuşlar için servis düzenleyen şirket Ankara’nın birçok noktasında ulaşım fırsatı tanımaktadır. AŞTİ- Havalimanı arasında istediğiniz saat servis bulabilirisiniz. HAVAŞ çağrı merkezinin iletişim numarasını www.turkiyeucakbileti.com adresinden bulabilirsiniz.

 

 

Ankara Esenboğa En Uygun UÇAK Biletleri

Türkiye’nin en fazla kullanılan havalimanlarından olan Esenboğa Havalimanına en ucuz biletleri yılın her günü www.turkiyeucakbileti.com adresinden bulabilirsiniz. Online olarak turkiyeucakbileti.com’ a erişme imkânınız bulunmuyor ise 0850 303 82 80 numaralı çağrı merkezinden de 7 gün 24 saat hizmet alabilirsiniz. Çağrı merkezi ve web sitesi üzerinden yapacağınız satın alma işlemlerinde 3D Güvenli Sistemi kullanıldığı için banka ve kişisel bilgileriniz daima korunmaktadır. Esenboğa uçuşlarınız için www.turkiyeucakbileti.com adresini tercih ederseniz vade farksız taksit seçeneklerinden yararlana bilmektesiniz. Satış işlemlerinizde olduğu gibi değişiklik, iptal ve iade işlemlerinizde de 0850 303 82 80 numaralı çağrı merkezini istediğiniz an arayabilirsiniz. Ankara Esenboğa Uluslararası Havalimanından Türk Hava Yolları, Atlas Global, Anadolujet, Sun Express, Onur Air ve Pegasus’ un seferlerini haftanın her günü bulabilirsiniz.

 

Online uçak bileti

İnternet kavramının hayatımıza girdiği 21.yüzyılda artık zaman alan ve maliyetli olan bir çok işlem internet ortamında kolaylıkla halledilebilmektedir. Bu durum tüm sektörlerin stratejilerini ve politikalarını teknolojiye uyumlu bir şekilde gerçekleştirmelerine neden olmuştur. Bu noktada havayolu firmaları da yolcularına herhangi bir şubeye veya acenteye gitmeden internet üzerinden en ucuz uçak biletini alma imkanı sunmaktadır.  Hem zamandan hem de maddi açıdan oldukça kolaylık sağlayan bu durum müşterilere hem kolaylık sağlamakta hem de bir çok havayolu firmasını karşılaştırma imkanı sunmaktadır. Online check in , araç kiralama, koltuk seçimi , uçak bileti rezervasyonu ve ek hizmet gibi bir çok işlem paket halinde havayolu firmalarının web sitelerinden halledilebilmektedir. Türk hava yolları , pegasus flypgs , Anadolu jet , Onur air , Atlas global  ve Sun express gibi hava yolu şirketleride bu teknoloji devrimine uyum sağlayarak operasyonel taktiklerini hazırlamaktalar.

 Uçak Bileti Rezervasyon

Hızın ve kolaylığın zirve yaptığı 21.yüzyıl da müşterilerine en hızlı ve en kolay bir şekilde uçak bileti almayı vadeden www.turkiyeucakbileti.com online uçak bileti sitesi aynı zamanda sizleri araştırma maliyetinden ve en uygun  ve en ucuz uçak biletini elde etme kaygısından kurtarmaktadır. Thy, pegasus , Anadolu jet , Sun express ,Atlas global ve Onur air hava yollarından İstanbul Sabiha gökçek havalimanın dan ve İstanbul havalimanın dan uçuşlar mevcut olup yukarıdaki internet adresinden  uçak biletinizi satın alabilir aynı  zamanda 7 gün 24 saat hizmet veren çağrı merkezimizden 0850 303 82 80 telefon numaralı iletişim kanalından yararlanabilirsiniz.  Aynı zamanda  gelişen teknolojiye entegre bir şekilde ilerlediğimizden dolayı evinizden rahat bir şekilde kredi kartı üzerinden 3D  seçenekleri ile taksit yada peşin olarak online uçak biletinizi satın alabilirsiniz.  Hız, kolaylık  ve uygunluk mu elde etmek istiyorsunuz? O zaman doğru adrestesiniz.

 

Anadolu jet  En ucuz uçak bileti

Anadolu jet havayolu şirketi olarak  İstanbul Airport ve İstanbul Saw’den  uçuşlarımızı başlatmış bulunuyoruz.  Türkish airlines , Pegasus flypgs ve Sun express gibi büyük havayollarından ayrıcalığımız hızlı ve güvenli uçuş sağlamaktır. Firmamız yolcuların konforunu ve rahatlığını esas alarak hareket etmekte ve misyonunu gelecek 10 yıl içinde yolcu sayısını yılda 5 milyona çıkarmak olarak belirlemektedir. Firmamız ile uçuş deneyimi sağlayarak hem memnuniyet hem de kalite elde edeceksiniz. Kuruluş yılımızdan beri yolcularımızın geri bildirimini dikkate alarak stratejiler geliştirmekte  ve yaşanan problemlere ani çözümler geliştirmekteyiz. Böylece Hiçbir müşterimizi mağdur etmemekte ve güven duygusunu kuvvetlendirerek inşa etmekteyiz.

 

 

 

 

Türk havayolları  uçak bileti

Sabiha Gökçen havaalanından en ucuz uçak  biletini Türkish airlines ile elde edebilir ve en uygun bir şekilde uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz. www.turkiyeucakbileti.com internet sitesi üzerinden tüm hava yolu firmalarının en uygun online uçak biletini elde edebilirsiniz.

 

 

Havaş Servisleri (0850 222 04 87)

HAVAŞ servisleri ile 15 Liraya havalimanına ulaşım yapabilirsiniz.

 

 

Ticari Taksi ( 0312 384 00 65 )

Ticari taksiler sayesinde en hızlı şekilde ortalama 30 liraya havalimanına seyahat edebilirsiniz.

 

 

Aşti Belediye Otobüsü

Belediye otobüsleri ile yaklaşık 2,5 Liraya en uygun fiyatlara havalimanına gidebilirsiniz.

 

Rent A Car / Araç Kiralama

Araç kiralayarak havalimanına gitmek isterseniz esnek fiyatlar uygulanmaktadır.