Avantajlı Seyahat ile daha Özgürsün
Dönüş Ekle
Yetişkin   (18 ve üstü)
Çocuk   (2 - 11)
Bebek   (2 ve altı)

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!

GENEL MERKEZİ
KURULUŞ TARİHİ 27 Nisan 2008
UÇTUĞU NOKTA SAYISI 27
UÇTUĞU ÜLKE SAYISI 45
TOPLAM UÇAK SAYISI 32

Anadolujet

Anadolu Jet Hava Yolları

2008 yılında Türk Hava Yolları’nın iştiraki olan Anadolujet 11 yıldır havacılık sektöründe güçlü bir isim olarak hizmet vermektedir. Uçmayan kalmasın sloganıyla 73 milyonun üzerinde yolcu taşımıştır.31 uçaklık filosuyla 41 havalimanı ve 75 parkurda uçuş gerçekleştirmektedir. Anadolujet Hava Yolları kuruluşundan bugüne bilet fiyatlarını aşağılara çekerek geniş bir yolcu kitlesi yakalamayı hedeflemiştir. Kuruluş bölgesi olan Ankara olan %65’lik oranında yolcu sayısına ulaşarak %85’lik bir doluluk oranına ulaşmıştır. Ve yolcularına en uygun bilet fiyatları verme amacına ulaşmıştır.Ucuz uçak bileti olarak kullanıcılarına ulaşmayı amaçlayan anadolujet kampanyaları ile misafirlerini ağırlama imkanı sağlamaktadır.

23 Nisan 2008 yılında kurulan Anadolu jet Türk havayolları'nın iş modeli olmuştur.  Anadolu jet kurulduğu günden sonra merkez noktası olan Ankara ile Anadolu şehirlerinin bağlanmasını sağlamıştır. Türk havayolları'nın alt markası olarak bilinen Anadolu jet uçak bileti fiyatlarında hem ekonomik olup hem de Turkish airlines konforu ile yolcularına uygun ve konforlu bir yolculuk sunmaktadır. Uçmayan kalmasın sloganı ile 73 milyonun üzerinde yolcu taşımış olan havayolları 32 uçaklık filosuyla 41 havalimanı ve 75 parkurda uçuş gerçekleştirmektedir.Kuruluşundan beri bilet fiyatlarını aşağılara çekerek geniş bir yolcu kitlesi yakalamayı hedeflemiştir. Kuruluş bölgesi olan Ankara’dan %65’lik oranında yolcu sayısına ulaşarak %85’lik bir doluluk oranına ulaşmıştır.Yolcularına en uygun bilet imkanı amacına ulaşmıştır misyonunu Türkiye’nin her bölgesine daha hızlı ,güvenli ve ekonomik gerçekleştirmek olarak benimsemiş ve Türk havacılık sektöründe en önemli firmalardan biri olmuştur. turkiyeucakbileti.com üzerinden Anadolu jet ve tüm havayolları'nın yurt içi ve yurt dışı  en uygun online uçak bileti alabilirsiniz.0 850 303 82 80 müşteri hizmetlerini arayarak 3d güvenli alışveriş ile kredi kartına taksit imkanlarından yararlanarak uygun uçak bileti alabilirsiniz.

Anadolu jet Havayolları:

Türkiye’nin her bölgesine daha hızlı, güvenli ve ekonomik gerçekleştirmektir. AnadoluJet en uygun uçak biletlerini web sitelerimiz üzerinden satın alabilir ve  0 (850) 303 82 80 çağrı merkezimizi 7 gün 24 saat arayarak ucuz uçak biletinizi satın alabilirsiniz. www.turkiyeucakbileti.com olarak sizlere her zaman Anadolu jet ayrıcalığı sunmayı sağlıyoruz dilerseniz 3-d güvenli alışveriş imkanı ile kredi kartınız üzerinden www.turkiyeucakbileti.com uçak biletinizi satın alabilir. Türkiye’nin uçak bileti satış sitesi! 

AnadoluJet Bilet Fiyatları;

Yurt İçi Uçak Bileti;

Fiyatları 49,99’dan başlamaktadır bilet fiyatları anlık olmakla beraber sürekli değişmektedir. Uçak Biletleri sürekli olarak satışa sunulduğu için fiyatlar sabitlenmemekte ve güncellenmektedir. Yurt İçi Uçak Biletlerin de en avantajli seyahati dilerseniz web sitemizden isterseniz de  0(850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak hemen öğrenebilirsiniz.

Anadolu jet;

AnadoluJet Online Check-in İşlemleri www.turkiyeucakbileti.com üzerinden alınan biletlerde check-in işlemleri son 24 saat de yapılmaktadır Bilet İptal İade Değişikliklerini sitemiz üzerinden check-in ve rezervasyon kısmından kendiniz yönetebilir dilerseniz 0 (850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

 

Bilet İptal İade Değişim;

Web adresinden dilerseniz iade ve değişim sağlayabilirsiniz 7 gün 24 saat 0 850 303 82 80 iletişim numarasından arayarak biletinizi değiştirebilirsiniz. (Bilet iade değişimde son 2 saat de değişim iade gerçekleşmez)


Anadolujet  Avrupa!

2020 Ekonomik uçuş markası olarak en çok tercih edilen iç hat havayolu şirketi anadolujet 13 Ocak itibari ile Avrupa ve Ortadoğu destinasyonlarını açtı. Biletleme dönemi olarak 13 ocak itibari ile uçuş seçenekleri sunan anadolujet 29 Mart 2020 itibari ile uçuşlarına da başlıyor. Sabiha Gökçen Havalimanından direk ve aktarmalı olarak yurt dışı uçuş güzergahını belirleyen Anadolujet yeni destinasyonları ile de büyümeyi hedefliyor. Türk Hava Yollarının markası olan Anadolujet 2008 yılında düşük maliyetli taşıyıcı (LCC) iş modeli ile operasyonlarına başlamıştır. 11 yıldır 100 milyon yolcuyu güvenli bir şekilde taşıyan havayolu şirketi en düşük maliyetli güvenli uçuş sloganı ile de yıllardır en çok tercih edilen havayolu şirketlerinden olmuştur.

Türk Hava Yolları’nın deneyimli kabin ve kokpit ekibi ile artık Avrupa güzergahına da uçuş gerçekleştirecek olan Anadolujet Avrupa ve Dünya Açılıyor!

Anadolujet bu sayede filosunu yenileyip geliştirmeyi de planlıyor. 16 Ülke ve 26 noktaya daha uçuş ağına ekleyen havayolu şirketi bu sayede 57 uçağa ulaşacak 68 iç hat uçuş noktası bulunan Anadolujet toplamda 107 nokta da faaliyet gerçekleştirecek.

Tamamı ekonomik koltuk sınıfından oluşacak olan uçuşlar 189 koltuk kapasitesi ile 1 milyondan fazla yolcuya %22 kapasite artışı ile hizmet verecek. Anadolujet yurt dışında Türk Hava Yolları ile (THY) ortak uçuşlarda da bulunarak daha fazla yolcuya güvenli uçuş sağlayacak.

Anadolujet Avrupa Destinasyonları Şu Şekilde Gerçekleşecek;

Amsterdam,Barcelona,Berlin,Brüksel,Düsseldorf,Frankfurt,Londra,Milano,Münih,Stuttgart,Paris,Roma,Viyana Uçak Bileti olarak ucuz havayolu şirketi konumun da faaliyet gösterecek.

 

Anadolujet Orta Doğu Destinasyonları Şu Şekilde Gerçekleşecek;

Ercan (Kıbrıs) ,Kuveyt,Dubai,Bağdat,Bahreyn,Bakü,Cidde,Erbil,Riyad,Tahran,Tel Aviv,Tiflis,Damman,Abu Dabi,Medine Uçak bileti olarak hizmet verecek en uygun uçak bileti satış olarak sağlayacak olan Anadolujet kısa zaman da bu destinasyonları arttıracak.

 

Anadolujet Uçak Bileti Nasıl Alınır;

Tüm Havayollarına satış gösteren web adreslerimiz ortak uçuş sağlayan ve aktarmalı,direkt olarak uçak bileti almanızı kolaylaştırıyor 1550 havayolu şirketinin ortak sorgulama ekranını tek ekran da toplayan www.turkiyeucakbileti.com sizlere ucuz uçak bileti alma imkanı sağlıyor en uygun uçak bileti satın almak için web adresimizden hemen kredi kartınız ile satın almanız mümkün 3-D güvenli alışveriş yöntemi ile uçak bileti satın alabilirsiniz isterseniz 0 850 303 82 80 Müsteri Hizmetlerini Arayarak Anadolujet Uçak Biletini satın alabilirsiniz. Online uçak bilet satış ofisi tüm havayolları tek noktada!

                                 

Anadolu Jet Uçak Bileti;

Türk Hava Yollarının alt firması olarak yolcularına ucuz ve konforlu bir uçak yolculuğu hizmeti vermektedir. Türk Hava Yolları ve AnadoluJet yeni bilet ve uçuş programını hazırladı. EcoFly , ExtraFly ve PrimFly adı altında 3 yeni paket oluşturup eski adı ile ekonomi biletlerini 3’e ayırmıştır. Bu sayede hem konforlu hem de ucuz uçak biletine sahip olmak hem de ExtraFly , PrimFly , EcoFly paketlerini görüntülemek ve uygun Anadolu jet  online uçak bileti almak için turkiyeucakbileti.com sitesine girebilir veya 7 Gün 24 Saat hizmetinizde olan 0 (850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak 3-D güvenli alışveriş yöntemi ile kredi kartına taksit imkanından faydalanarak ucuz anadolujet uçak bileti alabilirsiniz.

 

AnadoluJet Check-in İşlemleri;

Check-in işlemi uçuşa en erken 24 saat en geç 1 saat kala yapılabilir. Ancak  turkiyeucakbileti.com sayesinde havaalanında uğraşmadan telefonunuz yada bilgisayarınızdan bu işlemi beş dakikanızı almadan halledebilirsiniz. Yapmanız gereken PNR numaranız ve isim soy isim bilgilerinizi sisteme girmeniz yeterlidir. Teknolojinin ve havacılık sektörünün gelişmesi ile artık uçuş öncesinde yapacağınız tüm işlemleri online olarak oturduğunuz yerden yapabilirisiniz. turkiyeucakbileti.com internet sitesi üzerinden tüm havayolu firmalarının ve AnadoluJet online check-ın ve online uçak bileti işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Veya 0(850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetleri numaramızı arayarak 3-D Güvenlik Sistemi ve kredi kartına taksit imkanı ile en uygun  AnadoluJet uçak bilet alabilir ve check-in işlemi gerçekleştirirsiniz. turkiyeucakbileti.com hava yollarının ortak satış noktası.

 

AnadoluJet Bagaj Hakkı ve Ücretlendirme;  

Yurt içi uçuşlarında 15 kilo normal bagaj hakkı ve ek olarak 8 kilo el bagajı hakkı veren AnadoluJet yurt dışı uçuşlarında ise 25 kilo normal bagaj 8 kilo el bagajı vermektedir. Ek bir bagaj talep ettiğiniz taktirde bilet fiyatına ek olarak kilogram başı bir ücret alınmaktadır. Sizde telefonda uzun vakitler harcamak istemiyorsanız veya havaalanına gidip vakit kaybetmek istemiyorsanız turkiyeucakbileti.com üzerinden online bagaj hakkı ekletebilir check-ın işlemi yapabilir veya En uygun online AnadoluJet uçak bileti alabilirsiniz. Ya da 0(850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak 7 Gün 24 Saat kredi kartına taksit ve 3D Güvenlik sistemi imkanlarından faydalanarak en ucuz AnadoluJet ve tüm havayolları firmalarının uçak biletini alabilirsiniz.

 

Anadolu jet Yiyecek ve İçecek İkramı;

AnadoluJet hem konfor açısından ve bütçe açısından yolcularına en kalitede hizmet veren AnadoluJet  uçuş esnasında hem Business Class hem de ekonomi yolcularına özel aşçılar tarafından hazırlanan menüler içinde yiyecek ve içecek ikramı hizmetinde bulunmaktadır. Vejetaryen menü , yağsız menü , tuzsuz menü gibi birçok ayrıcalığı da içinde bulundurur eğer bu menülerden birini ekletmek isterseniz uçuştan önce yetkililerle temasa geçip isteğinizi belirtmeniz gerekmektedir. turkiyeucakbileti.com üzerinden tüm havayolu firmaları ve AnadoluJet firmalarının en uygun online uçak biletini alabilirsiniz. Veya 0(850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetleri numaramızı arayarak 3D Güvenlik Sistemi ve kredi kartına taksit imkanı ile uçak biletinizi satın alabilirsiniz.

 

Yurt İçi Uçak Bileti;

Yurt dışı uçuşlarını yeni başlatan AnadoluJet yıllardan beri iç hatlarda milyonlarca yolcunun seyahat ettiği firmadır. Firma ilk kurulduğu dönemlerde Ankara ile Anadolu arasında bir köprü olma amacıyla çıkmış ancak faaliyete geçtikten sonra Türkiye’nin her bölgesine uçuş yapmaya başlamıştır. AnadoluJet uçak bileti fiyatları internet sitemiz üzerinde 49,99 TL den başlayan fiyatlar ile turkiyeucakbileti.com üzerinden En uygun online AnadoluJet uçak bileti alabilir veya 0(850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak 3D Güvenlik Sistemi ve kredi kartına taksit imkanı ile Tüm Havayolu firmalarının ve AnadoluJet firmasının en ucuz yurt içi uçak bileti alabilirsiniz.

Yurt İçi Uçak Bileti;

Fiyatları 49,99’dan başlamaktadır bilet fiyatları anlık olmakla beraber sürekli değişmektedir. Uçak Biletleri sürekli olarak satışa sunulduğu için fiyatlar sabitlenememekle beraber sürekli güncellenmektedir. Yurt İçi Uçak Biletlerin de en avantajli seyahati dilerseniz web sitemizden isterseniz de  0(850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak hemen öğrenebilirsiniz.

  

AnadoluJet Yurt Dışı Uçak Bileti;

Geçtiğimiz günlerde yapılan açıklamalar sonucunda AnadoluJet firmasının sadece yurt içi değil artık yurt dışı seferleri düzenlediği açıklanmıştır. Türk Hava Yolları ile ortak uçuşlar ve aktarmasız uçuşlar gerçekleştireceği belirtilmiştir. Sık sık uçak ile seyahat eden insanların merak ettiği durum ise AnadoluJet yurt içinde hem konforlu hem de ucuz yaptığı uçuşları yurt dışında da aynı şekilde devam edip etmeyeceği idi. Ancak AnadoluJet ytur dışı uçuşlarında da bu politikasını bozmadı internet sitemiz üzerinde 158,99 TL den başlayan fiyatlarla AnadoluJet yurt dışı uçak biletini alabilirsiniz. turkiyeucakbileti.com üzerinden En uygun AnadoluJet online uçak bileti alabilir veya 0(850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetleri numaramızı arayarak AnadoluJet yurt dışı seferlerini sorgulatabilir ve uçak bileti alabilirsiniz. turkiyeucakbileti.com Tüm Havayolu firmalarının ortak noktası.

Yurt Dışı Uçak Bileti;

Fiyatları 139,99’dan başlamaktadır Uçak Bileti Fiyatları sürekli olarak yenilenebilir ve değişim gösterebilir. Uygun Uçak Bileti Fiyatları İçin 0 (850) 303 82 80 İletişim adresinden 7 gün 24 saat ulaşabilir ve www.turkiyeucakbileti.com  üzerinden güncel olarak ucuz uçak bileti satın alabilirsiniz. 

  

turkiyeucakbileti.com‘dan Uçak Bileti Nasıl Alınır?

Sadece AnadoluJet değil Türk Hava Yolları , Thy , Pegasus , FlyPgs , OnurAir , AtlasGlobal , AtlasJet , SunExpress ve Tüm havayolu firmalarının yurt içi ve yurt dışı seferlerini sorgulatabilir en uygun uçak biletini satın alabilirsiniz. Havaalanına gidip veya telefonda her firmayla tek tek uğraşmamak için turkiyeucakbileti.com sitesine girerek AnadoluJet ve tüm havayolu firmalarının bilet fiyatlarını karşılaştırabilir ve en ucuz uçak biletine sahip olabilirsiniz. Ya da 0(850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetleri numaramızı arayarak 3D Güvenlik Sistemi ve kredi kartına taksit imkanı ile uygun uçak biletinin keyfini çıkarabilirsiniz. turkiyeucakbileti.com tüm Havayolu Firmalarının ortak adresi. 

 

Anadolujet Berlin Seferleri

“Uçmayan Kalmasın” sloganı ile Türk Hava Yolları bünyesinde faaliyet göstererek Anadolu semalarında en uygun biletlerle birçok yolcuya uçak tutkusunu yaşatan Anadolujet şimdi ise yurtdışı seferleri düzenleyerek Avrupa semalarında boy göstermektedir. Berlin Tegel ve Schönefeld havaalanlarına uçuş hazırlığında bulunan Anadolujet en yakın sürede Anadolu’da olduğu gibi Avrupa’da da en uygun fiyatlarla seferlere başlayacak. Ocak ayı itibariyle yurtdışı biletleme işlemlerine başlayan Anadolujet en kısa sürede Avrupa’ya uçuk kaldırmaya hazırlanmaktadır. En uygun Berlin uçak biletlerini online şekilde satın alabilmek için www.turkiyeucakbileti.com adresini ziyaret edebilirsiniz. 3D Secure güvenli ödeme seçeneği sayesinde ödemeleriniz kolaylıkla gerçekleştirebilir vadesiz taksit fırsatlarından yararlanabilirsiniz. İnternet erişiminiz olmadığı anlarda 0850 303 82 80 numaralı çağrı merkezinden en ucuz biletleri satın alabilir seyahatinize güvenle başlayabilirsiniz. Anadolujet gibi Pegasus, Onur Air, THY, Sun Express biletlerini de www.turkiyeucakbileti.com adresinden en uygun ve avantajlı bir şekilde güvenle satın alabilirsiniz.


Sabiha Gökçen Havalimanı Tüm havayolları Uçak Bileti 

Sabiha Gökçen havaalanından Amsterdam schiphol havalimanına en ucuz uçak  biletini Türkish airlines ile elde edebilir ve en uygun bir şekilde uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz. www.turkiyeucakbileti.com internet sitesi üzerinden tüm hava yolu firmalarının en uygun online uçak biletini elde edebilirsiniz.

İstanbul Havalimanı Anadolujet ProgramıAnadolujet Havayolları Uçuş Yaptığı Noktalar?

Anadolujet yurt içi ve yurt dışı uçuş operasyonları genişlemiştir.Güncel olarak iç hat uçuşu sağlanırken yurt dışı uçuşları da başlamıştır.