Avantajlı Seyahat ile daha Özgürsün

Anadolujet Hava Yolları - Anadolujet Uçak Bileti - Turkiyeucakbileti

Dönüş Ekle
Yetişkin   (18 ve üstü)
Çocuk   (2 - 11)
Bebek   (2 ve altı)

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!

GENEL MERKEZİ
KURULUŞ TARİHİ 27 Nisan 2008
UÇTUĞU NOKTA SAYISI 27
UÇTUĞU ÜLKE SAYISI 45
TOPLAM UÇAK SAYISI 32

Anadolujet

2008 yılında Türk Hava Yolları’nın iştiraki olan Anadolujet 11 yıldır havacılık sektöründe güçlü bir isim olarak hizmet vermektedir. Uçmayan kalmasın sloganıyla 73 milyonun üzerinde yolcu taşımıştır.31 uçaklık filosuyla 41 havalimanı ve 75 parkurda uçuş gerçekleştirmektedir. Anadolu jet Hava Yolları kuruluşundan bugüne bilet fiyatlarını aşağılara çekerek geniş bir yolcu kitlesi yakalamayı hedeflemiştir. Kuruluş bölgesi olan Ankara olan %65’lik oranında yolcu sayısına ulaşarak %85’lik bir doluluk oranına ulaşmıştır. Ve yolcularına en uygun bilet fiyatları verme amacına ulaşmıştır. Ucuz uçak bileti olarak kullanıcılarına ulaşmayı amaçlayan anadolu jet kampanyaları ile misafirlerini ağırlama imkanı sağlamaktadır.

23 Nisan 2008 yılında kurulan Anadolu jet, Türk havayollarının iş modeli olmuştur.  Anadolu jet kurulduğu günden sonra merkez noktası olan Ankara ile Anadolu şehirlerinin bağlanmasını sağlamıştır. Türk havayollarının alt markası olarak bilinen Anadolu jet uçak bileti fiyatlarında hem ekonomik olup hem de Turkish airlines konforu ile yolcularına uygun ve konforlu bir yolculuk sunmaktadır. Uçmayan kalmasın sloganı ile 73 milyonun üzerinde yolcu taşımış olan havayolları 32 uçaklık filosuyla 41 havalimanı ve 75 parkurda uçuş gerçekleştirmektedir. Kuruluşundan beri bilet fiyatlarını aşağılara çekerek geniş bir yolcu kitlesi yakalamayı hedeflemiştir. Kuruluş bölgesi olan Ankara’dan %65’lik oranında yolcu sayısına ulaşarak %85’lik bir doluluk oranına ulaşmıştır. Yolcularına en uygun bilet imkanı amacına ulaşmıştır misyonunu Türkiye’nin her bölgesine daha hızlı ,güvenli ve ekonomik gerçekleştirmek olarak benimsemiş ve Türk havacılık sektöründe en önemli firmalardan biri olmuştur.

Anadolu jet Havayolları

Web adresinden dilerseniz iade ve değişim sağlayabilirsiniz 7 gün 24 saat 0 850 303 82 80 iletişim numarasından arayarak biletinizi değiştirebilirsiniz. (Bilet iade değişimde son 2 saat de değişim iade gerçekleşmez)

Anadolujet  Avrupa Uçuşları!

2020 Ekonomik uçuş markası olarak en çok tercih edilen iç hat havayolu şirketi Anadolujet 13 Ocak itibari ile Avrupa ve Ortadoğu destinasyonlarını açtı. Biletleme dönemi olarak 13 ocak itibari ile uçuş seçenekleri sunan Anadolujet 29 Mart 2020 itibari ile uçuşlarına da başlıyor. Sabiha Gökçen Havalimanından direk ve aktarmalı olarak yurt dışı uçuş güzergahını belirleyen Anadolujet yeni destinasyonları ile de büyümeyi hedefliyor. Türk Hava Yollarının markası olan Anadolujet 2008 yılında düşük maliyetli taşıyıcı (LCC) iş modeli ile operasyonlarına başlamıştır. 11 yıldır 100 milyon yolcuyu güvenli bir şekilde taşıyan havayolu şirketi en düşük maliyetli güvenli uçuş sloganı ile de yıllardır en çok tercih edilen havayolu şirketlerinden olmuştur.

Anadolu Jet Bilet

Anadolu jet bilet seçeneklerini anında sorgulamak için Türkiye uçak bileti seçenekleri ile online olarak 7 gün 24 saat sorgulama yapabilir veya 0 850 303 82 80 Anadolu jet bilet iletişim seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Anadolujet bilet al veya Anadolujet bilet sorgulama işlemlerini hızlıca yapabilirsiniz.

Anadolu Jet Uçak Bileti

Türk Hava Yollarının alt firması olarak yolcularına ucuz ve konforlu bir uçak yolculuğu hizmeti vermektedir. Türk Hava Yolları ve AnadoluJet yeni bilet ve uçuş programını hazırladı. EcoFly , ExtraFly ve PrimFly adı altında 3 yeni paket oluşturup eski adı ile ekonomi biletlerini 3’e ayırmıştır.

AnadoluJet Check-in İşlemleri

Anadolujet check-in işlemleri rezervasyonunuz ile beraber tamamlamanız mümkün. Havalimanında uçuş öncesinde kontuar üzerinden check-in işlemi yapabilirsiniz. Uçuş saatiniz öncesinde bagaj ve valiz hakkınızı kontrol ederek check-in işlemlerinizi tamamlamanız gerekmektedir.

AnadoluJet Bagaj Hakkı ve Ücretlendirme

Yurt içi uçuşlarında 15 kilo normal bagaj hakkı ve ek olarak 8 kilo el bagajı hakkı veren AnadoluJet yurt dışı uçuşlarında ise 25 kilo normal bagaj 8 kilo el bagajı vermektedir. Ek bir bagaj talep ettiğiniz taktirde bilet fiyatına ek olarak kilogram başı bir ücret alınmaktadır. 

Anadolu jet Yiyecek ve İçecek İkramı

AnadoluJet hem konfor açısından ve bütçe açısından yolcularına en kalitede hizmet veren AnadoluJet  uçuş esnasında hem Business Class hem de ekonomi yolcularına özel aşçılar tarafından hazırlanan menüler içinde yiyecek ve içecek ikramı hizmetinde bulunmaktadır. Vejetaryen menü , yağsız menü , tuzsuz menü gibi birçok ayrıcalığı da içinde bulundurur eğer bu menülerden birini ekletmek isterseniz uçak içi kabin ekibinden menu istemeniz yeterli olacaktır.

Anadolujet Yurt İçi Uçak Bileti

Anadolujet yurt içi uçak bileti ile iç hat ve dış hat gibi gideceğiniz birçok destinasyonu karşılaştırabilirsiniz. İstanbul, Ankara, İzmir, Erzurum, Konya, Adana gibi birçok yurt içi uçak bileti destinasyonlarını aktarmalı ve aktarmasız olarak karşılaştırabilirsiniz.

Anadolujet Yurt Dışı Uçak Bileti

Anadolujet yurt dışı ve Anadolujet iç hat biletlerinizi 7 gün 24 saat online uçak bileti alabilirsiniz. Web adresimizde bulunan akıllı uçak bileti sorgulama seçenekleri ile tüm hava yollarını ve destinasyonları karşılaştırın.

Türkiye Uçak Bileti Adresinden Anadolujet Bileti Nasıl Alınır?

AnadoluJet dahil Türk Hava Yolları , Thy, Pegasus, FlyPgs, OnurAir, SunExpress ve Tüm havayolu firmalarının yurt içi ve yurt dışı uçak bileti seçeneklerini sorgulayabilirsiniz. Türkiye uçak bileti seçenekleri ile birçok destinasyon ve havayolları aynı anda karşılaştırıp bilet satın alabilir veya değişiklik talebinizi yine aynı şekilde tamamlayabilirsiniz. 

Sabiha Gökçen Havalimanı Uçak Bileti: Havalimanına gitmeden kolayca anadolujet uçak bileti işlemlerinizi yapabilirsiniz.

İstanbul Havalimanı uçak bileti: seçenekleri ile sorgulamalarınızı hızlıca tamamlayabilir ve uçak bileti satın alma gibi işlemlerinizi yapabilirsiniz.