Avantajlı Seyahat ile daha Özgürsün
Dönüş Ekle
Yetişkin   (18 ve üstü)
Çocuk   (2 - 11)
Bebek   (2 ve altı)

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!

Amsterdam gezilecek yerler

Vondel park

Şehrin en büyük parkı olan vondel her yıl 15 milyonun üzerinde ziyaretçiye ev sahipliği yapmaktadır. Bu park ta  Yürüyüş , müzik dinleme ve koşu yapma gibi bir çok aktiviteyi gerçekleştirebilirsiniz. Parkın etrafında yer alan dev ağaçlar ve çimler sizlere doğa şöleni sunacaktır.

 

 

Rembrandt evi müzesi

Müze olarak inşa edilen yapı aynı zamanda kongre merkezi olarak ta kullanılmaktadır. Rembrandt’ın eserlerinin ve hayatının yer aldığı müzede gotik bir atmosfer mevcuttur.

 

 

Anne frank evi

Tarihi bir ev olan Anne frank birinci dünya savaşında yapılmıştır. Müzeye dönüştürülen evde Yahudi soykırımı konusunda sergiler bulunmaktadır.

 

 

Amsterdam hakkında

Ticaret şehri olan Amsterdam da 200 farklı ülkeden bir çok vatandaş yaşamaktadır. Bu durum da şehirde farklı din ve kültürlerin bir arada bulunmasına ve birbirleriyle etkileşime sebep olmuştur. 90 adet adadan oluşan ve 400 köprünün bulunduğu şehirde Neolotik çağa ait kalıntılar bulunmaktadır. Yapılan kazılar sonucunda bölgenin tarihinin çok eskiye dayandığı düşünülmektedir. Hangi mevsimde olursa olsun Amsterdam şehrini her dönemde ziyaret edebilirsiniz.

Amsterdam uçak bileti

Türkiye uçak bileti

Hızın ve kolaylığın zirve yaptığı 21.yüzyıl da müşterilerine en hızlı ve en kolay bir şekilde uçak bileti almayı vadeden www.turkiyeucakbileti.com online uçak bileti sitesi aynı zamanda sizleri araştırma maliyetinden ve en uygun  ve en ucuz uçak biletini elde etme kaygısından kurtarmaktadır. Thy, pegasus , Anadolu jet , Sun express ,Atlas global ve Onur air hava yollarından İstanbul Sabiha gökçek havalimanın dan ve İstanbul havalimanın Amsterdam Schiphol havalimanına uçuşlar mevcut olup yukarıdaki internet adresinden  uçak biletinizi satın alabilir aynı  zamanda 7 gün 24 saat hizmet veren çağrı merkezimizden 0850 303 82 80 telefon numaralı iletişim kanalından yararlanabilirsiniz.  Aynı zamanda  gelişen teknolojiye entegre bir şekilde ilerlediğimizden dolayı evinizden rahat bir şekilde kredi kartı üzerinden 3D  seçenekleri ile taksit yada peşin olarak online uçak biletinizi satın alabilirsiniz.  Hız, kolaylık  ve uygunluk mu elde etmek istiyorsunuz? O zaman doğru adrestesiniz.

 

Anadolu jet  Amsterdam Schiphol uçak bileti

Anadolu jet havayolu şirketi olarak  İstanbul Airport ve İstanbul Saw’den Amsterdam Schiphol Airlines’a uçuşlarımızı başlatmış bulunuyoruz.  Türkish airlines , Pegasus flypgs ve Sun express gibi büyük havayollarından ayrıcalığımız hızlı ve güvenli uçuş sağlamaktır. Firmamız yolcuların konforunu ve rahatlığını esas alarak hareket etmekte ve misyonunu gelecek 10 yıl içinde yolcu sayısını yılda 5 milyona çıkarmak olarak belirlemektedir. Firmamız ile uçuş deneyimi sağlayarak hem memnuniyet hem de kalite elde edeceksiniz. Kuruluş yılımızdan beri yolcularımızın geri bildirimini dikkate alarak stratejiler geliştirmekte  ve yaşanan problemlere ani çözümler geliştirmekteyiz. Böylece Hiçbir müşterimizi mağdur etmemekte ve güven duygusunu kuvvetlendirerek inşa etmekteyiz.

 

 

Sabiha Gökçen Havalimanı Türk havayolları uçak bileti

Sabiha Gökçen havaalanından Amsterdam schiphol havalimanına en ucuz uçak  biletini Türkish airlines ile elde edebilir ve en uygun bir şekilde uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz. www.turkiyeucakbileti.com internet sitesi üzerinden tüm hava yolu firmalarının en uygun online uçak biletini elde edebilirsiniz.

 

 

 

 

İstanbul havalimanı İstanbul-Amsterdam Schiphol airport en ucuz uçak bileti

 İstanbul Airport’ dan Amsterdam Schiphol Airport’a uçuşlarınızı Pegasus airlines  ve Sun express ile  ucuz uçak biletini elde edebilir ayriyeten  online olarak ta işleminiz gerçekleştirebilirsiniz.

 

 Amsterdam  uçak bileti  Bagaj Hakları:

Yurt İçi Uçak Bileti Alırken Eco Fly, Extra Fly, Prıme Fly olarak ayrılmaktadır bu uçuşların özelliği

·         Eco Fly; Extra Bonus Mil Puan   Standart Koltuk Seçimi izin vermemektedir ayrıca iptal ve iade sağlamaz.

Yolcu Yetişkin  El Bagajı 8 KG  Bagaj 20 kg

·         Extra Fly; Bonus Mil Puan : 250  Standart Koltuk Seçimi  İptal/Değişiklik Kuralları

YolcuYetişkin El Bagajı8 KG  Bagaj20 KG

·         Extra Bonus Mil Puan : 500  Standart Koltuk Seçimi   İptal/Değişiklik Kuralları

YolcuYetişkin  El Bagajı8 KG  Bagaj25 KG

 

Amsterdam ulaşım

Amsterdam da tramvay , otobüs ve metrolar ulaşım seçenekleri arasındadır. Ayrıca bisiklet ve yürüyüş içinde şehirde bir çok yol bulunmaktadır. Buna ilave olarak feribotlar ile de ulaşım sağlanmaktadır. Trafiğin çok az olduğu şehirde ulaşım ağı oldukça gelişmiştir.

 

Amsterdam Schiphol havaalanına ulaşım

Havaalanına ulaşım genel olarak otobüs ve metro ile sağlanırken servis firmaları da şehir merkezinden hizmet sağlamaktadır. Havayoluna Taksi ve tramvay ile de ulaşım sağlanırken aynı zamanda özel aracınızla da ulaşım sağlayabilirsiniz.