Avantajlı Seyahat ile daha Özgürsün
Dönüş Ekle
Yetişkin   (18 ve üstü)
Çocuk   (2 - 11)
Bebek   (2 ve altı)

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!

GENEL MERKEZİ
KURULUŞ TARİHİ 16.09.1956
UÇTUĞU NOKTA SAYISI 100
UÇTUĞU ÜLKE SAYISI 104
TOPLAM UÇAK SAYISI 97

Alitalia havayolları

1999 yılında kurulan havayolu firmasının bünyesinde 14036 personel çalışmaktadır. Filosunda toplam 100 adet uçak bulunan firma 97 ülkeye uçuş sağlamaktadır. Firmanın 4 adet yolcu sınıfı bulunmaktadır. Sloganını yolculuğun varış ile bittiği yer olarak yapan havayolu şirketinin internet adresinden online olarak en ucuz uçak biletini elde edebilir aynı zamanda uçak bileti rezervasyonu yapabilirsiniz.

 

Bagaj hakkı

Yurt içinde 23 kg olan bagaj hakkı yurt dışında 32 kg olarak belirlenmiştir. El bagajı hakkı ise 12 kg’dır. Ekstra bagaj için ücret ödenmelidir.

 

Online check in

Uçuştan 24 saat önceden koltuk seçme , fazladan bagaj ve koltuk mesafesi gibi işlemleri internet adresinden online olarak halledebilirsiniz.

 

Rezervasyon sınıfları

Alitalia yolcularına ekonomi sınıfı , classica plus , Premium ekonomi ve Business sınıfı gibi çeşitli seçenekler sunmaktadır.

 

Roma Leonardo Davinci havaalanı

4 terminalin yer aldığı havaalanında 36 milyon yolcuya hizmet verilmektedir. İçerisinde kafe , restoran ve bankamatiklerin yer aldığı havalimanına ulaşım oldukça kolaydır.

 

 

Roma Leonardo Davinci havaalanı ulaşım

Metro , tramvay , belediye otobüsleri ve havaalanı servisleriyle havalimanına ulaşım söz konusudur. Ayrıca araç kiralama ve taksiler ile de havalimanına ulaşım sağlayabilirsiniz.

 

 

 istanbul uçak bileti rezervasyon

Hızın ve kolaylığın zirve yaptığı 21.yüzyıl da müşterilerine en hızlı ve en kolay bir şekilde uçak bileti almayı vadeden www.turkiyeucakbileti.com online uçak bileti sitesi aynı zamanda sizleri araştırma maliyetinden ve en uygun  ve en ucuz uçak biletini elde etme kaygısından kurtarmaktadır. Thy, pegasus , Anadolu jet , Sun express ,Atlas global ve Onur air hava yollarından İstanbul Sabiha gökçek havalimanın dan ve İstanbul havalimanın dan Roma Leonardo davinci havalimanına uçuşlar mevcut olup yukarıdaki internet adresinden  uçak biletinizi satın alabilir aynı  zamanda 7 gün 24 saat hizmet veren çağrı merkezimizden 0850 303 82 80 telefon numaralı iletişim kanalından yararlanabilirsiniz.  Aynı zamanda  gelişen teknolojiye entegre bir şekilde ilerlediğimizden dolayı evinizden rahat bir şekilde kredi kartı üzerinden 3D  seçenekleri ile taksit yada peşin olarak online uçak biletinizi satın alabilirsiniz.  Hız, kolaylık  ve uygunluk mu elde etmek istiyorsunuz? O zaman doğru adrestesiniz.

 

Anadolu jet  Aliatia airlines En ucuz uçak bileti

Anadolu jet havayolu şirketi olarak  İstanbul Airport ve İstanbul Saw’den Roma Leonardo davinci havalimanına  uçuşlarımızı başlatmış bulunuyoruz.  Türkish airlines , Pegasus flypgs ve Sun express gibi büyük havayollarından ayrıcalığımız hızlı ve güvenli uçuş sağlamaktır. Firmamız yolcuların konforunu ve rahatlığını esas alarak hareket etmekte ve misyonunu gelecek 10 yıl içinde yolcu sayısını yılda 5 milyona çıkarmak olarak belirlemektedir. Firmamız ile uçuş deneyimi sağlayarak hem memnuniyet hem de kalite elde edeceksiniz. Kuruluş yılımızdan beri yolcularımızın geri bildirimini dikkate alarak stratejiler geliştirmekte  ve yaşanan problemlere ani çözümler geliştirmekteyiz. Böylece Hiçbir müşterimizi mağdur etmemekte ve güven duygusunu kuvvetlendirerek inşa etmekteyiz.

 

 

 

 

Roma -  Türk havayolları  uçak bileti

Sabiha Gökçen havaalanından Roma leonardo da vinci havalimanına  en ucuz uçak  biletini Türkish airlines ile elde edebilir ve en uygun bir şekilde uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz. www.turkiyeucakbileti.com internet sitesi üzerinden tüm hava yolu firmalarının en uygun online uçak biletini elde edebilirsiniz.