Avantajlı Seyahat ile daha Özgürsün
Dönüş Ekle
Yetişkin   (18 ve üstü)
Çocuk   (2 - 11)
Bebek   (2 ve altı)

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!

GENEL MERKEZİ
KURULUŞ TARİHİ 01.07.1988
UÇTUĞU NOKTA SAYISI 86
UÇTUĞU ÜLKE SAYISI 87
TOPLAM UÇAK SAYISI 90

Air China

1988 yılında kurulan Air China 328 uçaklık Filosuyla dünyada 185 den fazla noktaya uçuş sağlamaktadır. Pekin Merkezli Ulusal bir Havayolu firmasıdır. 2007  yılından beri Star Aliance üyesi olan Air China bazı Türkiye Seferlerini Turkish Airlines ile ortak olarak gerçekleştirmektedir  turkyeucakbileti.com sitesine giriş yaparak en ucuz online Air China uçak bileti alabilir veya 0(850) 303 82 80 numaralı müşteri temsilcilerimizle görüşerek 3D Security Güvenlik Sistemi ve Kredi Kartına Taksit imkanı ile avantajlı uçak biletine sahip olabilirsiniz.

 

Air China Online Check-ın İşlemi;

Air China online check-ın işlemi uçağın kalkmasına son 24 saat kala son bulmaktadır. Havalimanında check-ın işlemini gerçekleştirmek için ise uçuştan 3 saat önce havalimanında olmanız gerekmektedir.

 

Air China Bagaj Hakkı;

Ekonomi Sınıfı yolcuları için İki parça olmak üzere toplam 23 kilo bagaj hakkını ücretsiz olarak vermektedir. Business Class yolcuları için ise 32 kilo bagaj hakkı vermektedir. Bagaj hakkı arttırmak için ister online olarak bu işlemi turkiyeucakbileti.com adresinden gerçekleştirebilir ister havalimanında uçuştan 3  saat önce orda bulunarak bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Air China Türk Hava Yolları Uçak Bileti;

Ülkemizde aktarmalı ve aktarmasız bir çok uçuş gerçekleştiren Air China bu uçuşlardan bazıları Türk Hava Yolları ile gerçekleştirmektedir.  İnternet Sitemiz üzerinden online olarak Turkish Airlines ve Air China uçak biletini alabilirsiniz. Veya 0(850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetleri numaramızı arayarak avantajlı fiyatlardan uçak bileti alabilir her bilet için ekstra iki kat fazladan mil puanı kazanabilirsiniz.

 

Air China Online Uçak Bileti;

Gelişen teknoloji havayolu sektörünün bu kadar göz önünde olması ve gelişmesi artık bilet almadan önce saatlerce havalimanında beklemeniz gerekmez. Tek yapmanız gereken oturduğunuz yerden turkiyeucakbileti.com sitesinden online olarak avantajlı fiyatlardan uçak biletini alabilir her aldığınız bilete ekstra iki kat daha fazla mil puanı kazanabilirsiniz veya 0(850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetleri numaramızı arayarak 3D Security Güvenlik Sistemi ve kredi kartına taksit imkanı ile en ucuz Çin uçak bileti alabilirsiniz.

 

istanbul uçak bileti rezervasyon

Hızın ve kolaylığın zirve yaptığı 21.yüzyıl da müşterilerine en hızlı ve en kolay bir şekilde uçak bileti almayı vadeden www.turkiyeucakbileti.com online uçak bileti sitesi aynı zamanda sizleri araştırma maliyetinden ve en uygun  ve en ucuz uçak biletini elde etme kaygısından kurtarmaktadır. Thy, pegasus , Anadolu jet , Sun express ,Atlas global ve Onur air hava yollarından İstanbul Sabiha gökçek havalimanın dan ve İstanbul havalimanın dan uçuşlar mevcut olup yukarıdaki internet adresinden  uçak biletinizi satın alabilir aynı  zamanda 7 gün 24 saat hizmet veren çağrı merkezimizden 0850 303 82 80 telefon numaralı iletişim kanalından yararlanabilirsiniz.  Aynı zamanda  gelişen teknolojiye entegre bir şekilde ilerlediğimizden dolayı evinizden rahat bir şekilde kredi kartı üzerinden 3D  seçenekleri ile taksit yada peşin olarak online uçak biletinizi satın alabilirsiniz.  Hız, kolaylık  ve uygunluk mu elde etmek istiyorsunuz? O zaman doğru adrestesiniz.

 

Anadolu jet  En ucuz uçak bileti

Anadolu jet havayolu şirketi olarak  İstanbul Airport ve İstanbul Saw’den  uçuşlarımızı başlatmış bulunuyoruz.  Türkish airlines , Pegasus flypgs ve Sun express gibi büyük havayollarından ayrıcalığımız hızlı ve güvenli uçuş sağlamaktır. Firmamız yolcuların konforunu ve rahatlığını esas alarak hareket etmekte ve misyonunu gelecek 10 yıl içinde yolcu sayısını yılda 5 milyona çıkarmak olarak belirlemektedir. Firmamız ile uçuş deneyimi sağlayarak hem memnuniyet hem de kalite elde edeceksiniz. Kuruluş yılımızdan beri yolcularımızın geri bildirimini dikkate alarak stratejiler geliştirmekte  ve yaşanan problemlere ani çözümler geliştirmekteyiz. Böylece Hiçbir müşterimizi mağdur etmemekte ve güven duygusunu kuvvetlendirerek inşa etmekteyiz.

 

 

 

 

Türk havayolları  uçak bileti

Sabiha Gökçen havaalanından en ucuz uçak  biletini Türkish airlines ile elde edebilir ve en uygun bir şekilde uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz. www.turkiyeucakbileti.com internet sitesi üzerinden tüm hava yolu firmalarının en uygun online uçak biletini elde edebilirsiniz.