Avantajlı Seyahat ile daha Özgürsün
Dönüş Ekle
Yetişkin   (18 ve üstü)
Çocuk   (2 - 11)
Bebek   (2 ve altı)

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!

GENEL MERKEZİ
KURULUŞ TARİHİ 11/04/1936
UÇTUĞU NOKTA SAYISI 57
UÇTUĞU ÜLKE SAYISI 211
TOPLAM UÇAK SAYISI 170

Air Canada


1937 yılında kurulan havayolu şirketi Asya , Avrupa ve Orta doğuya hizmet sağlamaktadır. Filosunda 170 adet uçak bulunan firmada 24.500 personel çalışmaktadır. Konumlandırmasını kalite ve güvenli uçuş olarak yapan firma müşterilerine konfor ve memnuniyet vadetmektedir. Air canada ile uçuş yapın ve Air canada ailemize sizde katılın.

 

Air canada bagaj hakkı

Ekonomi sınıfında serbest bagaj hakkı 22 kg business sınıfında ise 34 kg’dır. Premium ekonomi sınıfında ise 25 kg’dır. El bagajı hakkı ise 12 kg’dır.

 

Rezervasyon sınıfları

Firma yolcularına ekonomi , piremium ekonomi ve business gibi çeşitli rezervasyon sınıfları sunmaktadır.

 

Air canada Online check in

Uçak hareket etmeden 24 saat önceden online check in işleminizi yapabilirsiniz. Koltuk seçiminizi ve ek hizmet seçiminizi online olarak yapabilirsiniz.

 

 

Montreal pierro elliot trudeau havaalanı ulaşım

1941 yılında kurulan havaalanında 2 terminal bulunmaktadır. 8867 yolcuya hizmet veren havayolu firmasının yolcu kapasitesi 15 milyondur. İstanbul Sabiha gökçen ve İstanbul havaalanından Montreal pierro elliot trudeau havaalanına direk uçuşlar mevcut olup Türk hava yolları ve Sun express ile uçuş gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

Montreal pierro elliot trudeau havaalanı

Belediye otobüslerini, metroların ve tramvaylarında ulaşım sağladığı havalimanına taksiler ve kendi araçlarınız ile de ulaşım gerçekleştirebilirsiniz.

Kanada en ucuz uçak bileti

Hızın ve kolaylığın zirve yaptığı 21.yüzyıl da müşterilerine en hızlı ve en kolay bir şekilde uçak bileti almayı vadeden www.turkiyeucakbileti.com online uçak bileti sitesi aynı zamanda sizleri araştırma maliyetinden ve en uygun  ve en ucuz uçak biletini elde etme kaygısından kurtarmaktadır. Thy, pegasus , Anadolu jet , Sun express ,Atlas global ve Onur air hava yollarından İstanbul Sabiha gökçek havalimanın dan ve İstanbul havalimanın dan  Montreal pierro elliot trudeau havalimanına uçuşlar mevcut olup yukarıdaki internet adresinden  uçak biletinizi satın alabilir aynı  zamanda 7 gün 24 saat hizmet veren çağrı merkezimizden 0850 303 82 80 telefon numaralı iletişim kanalından yararlanabilirsiniz.  Aynı zamanda  gelişen teknolojiye entegre bir şekilde ilerlediğimizden dolayı evinizden rahat bir şekilde kredi kartı üzerinden 3D  seçenekleri ile taksit yada peşin olarak online uçak biletinizi satın alabilirsiniz.  Hız, kolaylık  ve uygunluk mu elde etmek istiyorsunuz? O zaman doğru adrestesiniz.

 

Anadolu jet  Air canada havayolu En ucuz uçak bileti

Anadolu jet havayolu şirketi olarak  İstanbul Airport ve İstanbul Saw’den Montreal pierro elliot trudeau havalimanına  uçuşlarımızı başlatmış bulunuyoruz.  Türkish airlines , Pegasus flypgs ve Sun express gibi büyük havayollarından ayrıcalığımız hızlı ve güvenli uçuş sağlamaktır. Firmamız yolcuların konforunu ve rahatlığını esas alarak hareket etmekte ve misyonunu gelecek 10 yıl içinde yolcu sayısını yılda 5 milyona çıkarmak olarak belirlemektedir. Firmamız ile uçuş deneyimi sağlayarak hem memnuniyet hem de kalite elde edeceksiniz. Kuruluş yılımızdan beri yolcularımızın geri bildirimini dikkate alarak stratejiler geliştirmekte  ve yaşanan problemlere ani çözümler geliştirmekteyiz. Böylece Hiçbir müşterimizi mağdur etmemekte ve güven duygusunu kuvvetlendirerek inşa etmekteyiz.

 

 

 

 

Air Canada hava yolları  Türk havayolları  uçak bileti

Sabiha Gökçen havaalanından Montreal pierro elliot trudeau en ucuz uçak  biletini Türkish airlines ile elde edebilir ve en uygun bir şekilde uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz. www.turkiyeucakbileti.com internet sitesi üzerinden tüm hava yolu firmalarının en uygun online uçak biletini elde edebilirsiniz.