Avantajlı Seyahat ile daha Özgürsün
Dönüş Ekle
Yetişkin   (18 ve üstü)
Çocuk   (2 - 11)
Bebek   (2 ve altı)

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!

GENEL MERKEZİ
KURULUŞ TARİHİ 01.03.1968
UÇTUĞU NOKTA SAYISI 78
UÇTUĞU ÜLKE SAYISI 80
TOPLAM UÇAK SAYISI 90

Air berlin

1978 yılında kurulan havayolu şirketinin filosunda 80 uçak bulunmaktadır. Almanyanın köklü bir firması olan Air Berlinin internet adresinden en ucuz uçak bileti rezervasyonu yapabilirsiniz.

 

Bagaj hakkı

Ekonomi sınıfında serbest bagaj hakkı 24 kg olan bagaj hakkı Business sınıfında 36 kg’dır. El bagajı hakkı ise 13 kg’dır.

 

Rezervasyon sınıfları

Havayolu yolcularına Justfly , Flydeal , Flyflex ve Flyclassic Business , Flyflex gibi sınıflar sunmaktadır.

 

Online Check in

Uçuştan 24 saat önceden başlayan online check in işlemi ile koltuk seçiminizi ve ek hizmet işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

 

Otto Lilienthal Berlin Tegel Havaalanı

Havaalanının içerisinde kafe , barlar ,restoranlar ve bankamatikler yer almaktadır.

 

Yeme içme

Havayolu yolcularına vegan , vejeteryan , glütensiz ve laktoksuz yemekler sunmaktadır. Ayrıca kahve ve çay gibi içecekler sunulmaktadır.

 

 

istanbul uçak bileti rezervasyon

Hızın ve kolaylığın zirve yaptığı 21.yüzyıl da müşterilerine en hızlı ve en kolay bir şekilde uçak bileti almayı vadeden www.turkiyeucakbileti.com online uçak bileti sitesi aynı zamanda sizleri araştırma maliyetinden ve en uygun  ve en ucuz uçak biletini elde etme kaygısından kurtarmaktadır. Thy, pegasus , Anadolu jet , Sun express ,Atlas global ve Onur air hava yollarından İstanbul Sabiha gökçek havalimanın dan ve İstanbul havalimanın dan uçuşlar mevcut olup yukarıdaki internet adresinden  uçak biletinizi satın alabilir aynı  zamanda 7 gün 24 saat hizmet veren çağrı merkezimizden 0850 303 82 80 telefon numaralı iletişim kanalından yararlanabilirsiniz.  Aynı zamanda  gelişen teknolojiye entegre bir şekilde ilerlediğimizden dolayı evinizden rahat bir şekilde kredi kartı üzerinden 3D  seçenekleri ile taksit yada peşin olarak online uçak biletinizi satın alabilirsiniz.  Hız, kolaylık  ve uygunluk mu elde etmek istiyorsunuz? O zaman doğru adrestesiniz.

 

Anadolu jet  En ucuz uçak bileti

Anadolu jet havayolu şirketi olarak  İstanbul Airport ve İstanbul Saw’den  uçuşlarımızı başlatmış bulunuyoruz.  Türkish airlines , Pegasus flypgs ve Sun express gibi büyük havayollarından ayrıcalığımız hızlı ve güvenli uçuş sağlamaktır. Firmamız yolcuların konforunu ve rahatlığını esas alarak hareket etmekte ve misyonunu gelecek 10 yıl içinde yolcu sayısını yılda 5 milyona çıkarmak olarak belirlemektedir. Firmamız ile uçuş deneyimi sağlayarak hem memnuniyet hem de kalite elde edeceksiniz. Kuruluş yılımızdan beri yolcularımızın geri bildirimini dikkate alarak stratejiler geliştirmekte  ve yaşanan problemlere ani çözümler geliştirmekteyiz. Böylece Hiçbir müşterimizi mağdur etmemekte ve güven duygusunu kuvvetlendirerek inşa etmekteyiz.

 

 

 

 

Türk havayolları  uçak bileti

Sabiha Gökçen havaalanından en ucuz uçak  biletini Türkish airlines ile elde edebilir ve en uygun bir şekilde uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz. www.turkiyeucakbileti.com internet sitesi üzerinden tüm hava yolu firmalarının en uygun online uçak biletini elde edebilirsiniz.