Avantajlı Seyahat ile daha Özgürsün
Dönüş Ekle
Yetişkin   (18 ve üstü)
Çocuk   (2 - 11)
Bebek   (2 ve altı)

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!

GENEL MERKEZİ
KURULUŞ TARİHİ 29 Ağustos 2001
UÇTUĞU NOKTA SAYISI 43
UÇTUĞU ÜLKE SAYISI 60
TOPLAM UÇAK SAYISI 34

Air Astana Havayolları

                                                                                                    Air Astana Havayolları

2001 yılında kurulan Air astana havayolu şirketi Dubai , İstanbul ve Pekin gibi bir çok ülkeye uçuş gerçekleştirmektedir. Bünyesinde 31 uçak bulunan havayolu 5000 civarında personelle yolculara hizmet vermektedir. Yurt içi ve yurt dışı toplam 60 yere uçuş sağlayan firmanın % 51 lik hissesi Kazakistan  Cumhuriyetinde % 49 luk hissesi ise İngiliz şirketi olan PLC şirketinindir.

 

 

Bagaj hakkı

Kilo konseptinden parça konseptine geçen havayolu şirketi ekonomi sınıfı için serbest bagaj hakkını 23 kg , Business sınıfı için ise 32 kg olarak belirlemiştir.

 

Online check in

Soyadınız ve bilet rezervasyon numaranız ile birlikte sisteme giriş yaptığınızda gerekli işlemleri yaparak koltuk seçiminizi yapabilirsiniz. Rezervasyon değişikliği durumunda koltuk seçim işleminizi iptal etmeniz gerekir.

 

Yeme – içme

Air astana havayolu şirketi yolcularına hem internet sitesinden hemde Air astana satış ofisinden veya seyahat acentesinden leziz bir çok yeme içme imkanı sunmaktadır. Menülerden bahsetmek gerekirse; uçuş sırasında vegan menüsü , Hint yemeği , bebek yemeği ,çocuk menüsü , diyabetik yemek , meyve tabağı , glütensiz yemek , koşer yemek , düşük kalorili yemek ,düşük yağ oranlı yemek , az tuzlu yemek ve vejeteryan hindu yemeği Air astananın yolcularına sunduğu menüler içerisinde yer alır.

 

 

 

 

Ek hizmetler

Air astana ek hizmetler kapsamında çocuklar , bebekler ve refakatsiz çocuk yolcu politikası izlemektedir. Bunun yanında kişisel ekipmanların taşınması  , engelli yolcular için teçhizat , evcil hayvan taşıma ve özel yemekler gibi birçok ek hizmeti yolcularına sunmaktadır.

 

 Rezervasyon sınıfları

 

 Ekonomi sınıfı

Bu sınıfta Air astana yolcularına saklama çantası , terlik , göz maskesi ,kulaklık tıkacı ve el   kremi gibi ürünler sunmaktadır.

 

Business sınıfı

Yolculuğun yorgunluk olarak algılandığı son dönemlerde Air astana Business sınıfında yolcularına konfor  ve rahatlık sunuyor. Sakinleştirici ortamı , uçuş sırasında bireysel eğlence imkanı bu sınıfı ayrıcalıklı yapıyor. Aynı zamanda düz yataklı bir koltukta yolculuğunuz uzun ise rahatlıkla uyuyabilirsiniz.

 

Türkiye uçak bileti

Hızın ve kolaylığın zirve yaptığı 21.yüzyıl da müşterilerine en hızlı ve en kolay bir şekilde uçak bileti almayı vadeden www.turkiyeucakbileti.com online uçak bileti sitesi aynı zamanda sizleri araştırma maliyetinden ve en uygun  ve en ucuz uçak biletini elde etme kaygısından kurtarmaktadır. www.turkiyeucakbileti.com adresinden uçak biletinizi satın alabilir aynı  zamanda 7 gün 24 saat hizmet veren çağrı merkezimizden 0850 303 82 80 telefon numaralı iletişim kanalından yararlanabilirsiniz.  Aynı zamanda  gelişen teknolojiye entegre bir şekilde ilerlediğimizden dolayı evinizden rahat bir şekilde kredi kartı üzerinden 3D  seçenekleri ile taksit yada peşin olarak uçak biletinizi satın alabilirsiniz.  Hız, kolaylık  ve uygunluk mu elde etmek istiyorsunuz? O zaman doğru adrestesiniz. Tüm Hava yolları tek sistemde air astan havayolları uçak bileti satın almak için turkiyeucakbileti.com adresinden bilet satın alabilir dilerseniz 0 850 303 82 80 çağrı merkezimizi arayarak en uygun yurt dışı uçak bileti satın alabilirsiniz.