Avantajlı Seyahat ile daha Özgürsün
Dönüş Ekle
Yetişkin   (18 ve üstü)
Çocuk   (2 - 11)
Bebek   (2 ve altı)

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!

GENEL MERKEZİ
KURULUŞ TARİHİ 03.02.2003
UÇTUĞU NOKTA SAYISI 120
UÇTUĞU ÜLKE SAYISI 102
TOPLAM UÇAK SAYISI 93

Air arabia

2003 yılında kurulan havayolu firması 120 ülkeye uçuş gerçekleştirmektedir. İstanbul Sabiha Gökçen havaalanından da uçuşlar gerçekleştiren firmanın filosunda 90 uçak bulunmaktadır. Ortadoğu , kuzey afrika ve avrupaya da uçuş gerçekleştiren havayolu firması konumlandırmasını konforlu uçuş olarak yapmıştır.

 

Bagaj hakkı

Ekonomi sınıfında serbest bagaj hakkı 20kg , Business sınıfında ise 30 kg olarak belirlenmiştir. El bagajı hakkı ise 14 kg’dır. Ekstra bagaj için ücret ödenmektedir.

 

Online Check in

Firmanın internet adresinden uçuştan 24 saat önceden online check in hizmeti ile koltuk seçiminizi yapabilir ve ek hizmet talebinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Sharjah Havaalanı

1923 yılında inşa edilen havaalanı Dubaiye 18 km uzaklıkta olup içerisinde bankamatik, restoran ve terminaller bulunmaktadır.

 

Yeme – içme

İştah açıcı yemekler , tatlılar , özel şaraplar ve atıştırmalıklar havayolu firması tarafından yolculara sunulmaktadır.

 

 

Online uçak bileti

İnternet kavramının hayatımıza girdiği 21.yüzyılda artık zaman alan ve maliyetli olan bir çok işlem internet ortamında kolaylıkla halledilebilmektedir. Bu durum tüm sektörlerin stratejilerini ve politikalarını teknolojiye uyumlu bir şekilde gerçekleştirmelerine neden olmuştur. Bu noktada havayolu firmaları da yolcularına herhangi bir şubeye veya acenteye gitmeden internet üzerinden en ucuz uçak biletini alma imkanı sunmaktadır.  Hem zamandan hem de maddi açıdan oldukça kolaylık sağlayan bu durum müşterilere hem kolaylık sağlamakta hem de bir çok havayolu firmasını karşılaştırma imkanı sunmaktadır. Online check in , araç kiralama, koltuk seçimi , uçak bileti rezervasyonu ve ek hizmet gibi bir çok işlem paket halinde havayolu firmalarının web sitelerinden halledilebilmektedir. Türk hava yolları , pegasus flypgs , Anadolu jet , Onur air , Atlas global  ve Sun express gibi hava yolu şirketleride bu teknoloji devrimine uyum sağlayarak operasyonel taktiklerini hazırlamaktalar

 

 

en ucuz uçak bileti

Hızın ve kolaylığın zirve yaptığı 21.yüzyıl da müşterilerine en hızlı ve en kolay bir şekilde uçak bileti almayı vadeden hazırabilet online uçak bileti sitesi aynı zamanda sizleri araştırma maliyetinden ve en uygun  ve en ucuz uçak biletini elde etme kaygısından kurtarmaktadır. Thy, pegasus , Anadolu jet , Sun express ,Atlas global ve Onur air hava yollarından İstanbul Sabiha gökçek havalimanın dan ve İstanbul havalimanın dan  Sharjah havalimanına uçuşlar mevcut olup yukarıdaki internet adresinden  uçak biletinizi satın alabilir aynı  zamanda 7 gün 24 saat hizmet veren çağrı merkezimizden 0850 303 82 80 telefon numaralı iletişim kanalından yararlanabilirsiniz.  Aynı zamanda  gelişen teknolojiye entegre bir şekilde ilerlediğimizden dolayı evinizden rahat bir şekilde kredi kartı üzerinden 3D  seçenekleri ile taksit yada peşin olarak online uçak biletinizi satın alabilirsiniz.  Hız, kolaylık  ve uygunluk mu elde etmek istiyorsunuz? O zaman doğru adrestesiniz.

 

 

 

Anadolu jet  Sharjah havalimanı En ucuz uçak bileti

Anadolu jet havayolu şirketi olarak  İstanbul Airport ve İstanbul Saw’den Sharjah havalimanına  uçuşlarımızı başlatmış bulunuyoruz.  Türkish airlines , Pegasus flypgs ve Sun express gibi büyük havayollarından ayrıcalığımız hızlı ve güvenli uçuş sağlamaktır. Firmamız yolcuların konforunu ve rahatlığını esas alarak hareket etmekte ve misyonunu gelecek 10 yıl içinde yolcu sayısını yılda 5 milyona çıkarmak olarak belirlemektedir. Firmamız ile uçuş deneyimi sağlayarak hem memnuniyet hem de kalite elde edeceksiniz. Kuruluş yılımızdan beri yolcularımızın geri bildirimini dikkate alarak stratejiler geliştirmekte  ve yaşanan problemlere ani çözümler geliştirmekteyiz. Böylece Hiçbir müşterimizi mağdur etmemekte ve güven duygusunu kuvvetlendirerek inşa etmekteyiz.

 

 

 

 

Sharjah havalimanı Türk havayolları  uçak bileti

Sabiha Gökçen havaalanından en ucuz uçak  biletini Türkish airlines ile elde edebilir ve en uygun bir şekilde uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz. www.hazirabilet.com internet sitesi üzerinden tüm hava yolu firmalarının en uygun online uçak biletini elde edebilirsiniz.