Avantajlı Seyahat ile daha Özgürsün
Dönüş Ekle
Yetişkin   (18 ve üstü)
Çocuk   (2 - 11)
Bebek   (2 ve altı)

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!

GENEL MERKEZİ
KURULUŞ TARİHİ 3 Şubat 1923
UÇTUĞU NOKTA SAYISI 146
UÇTUĞU ÜLKE SAYISI 146
TOPLAM UÇAK SAYISI 249

Aeroflot Havayollari


Rusya’nın en büyük havayolu şirketi olan Aeroflot  1923 yılında kurulmuştur. 15 temmuz 1923 te ise uçuş hizmetini başlatmıştır. 191 adet yolcu uçağı bulunan havayolları daha önceden Avrupa’ya uçuş sağlamazken artık dünyanın her yerine uçuş gerçekleştirmektedir. Uzun mesafeli uçuş sayısını da arttırmayı hedefleyen havayolu şirketi Türklerin de çok sık tercih ettiği bir hava yolu şirketidir. Aeroflot’u tercih ediyorsanız sadece bir uçuş elde etmekle kalmayacak bunun yanında kalite , konfor , güvenlik ve değerli hissetme gibi duygusal hazları da elde edeceksiniz.

 

Bagaj hakkı

Ekonomi sınıfında uçuş yapan yolcular için serbest bagaj hakkı  23 kg Business sınıfı için 32 kg olarak belirlenmiştir. El bagajında ise ekonomi sınıfında üst sınır 10 kg , Business sınıfı için 15 kg olarak ayarlanmıştır. Yolcular ekstra bagaj isterlerse 50 ile 150 Euro arasında bir ücret ödemeleri gerekir.

 

Rezervasyon sınıfları

Havayolu  müşterilerine ekonomi , comfort ve Business gibi sınıflar sunarak çeşitlilik ve seçme hakkı tanımıştır. Ekonomi sınıfında bir çok yemek çeşidi sunulmakta ve bireysel yastıklar bulunmaktadır. Comfort sınıfından bahsetmek gerekirse konforlu yolcu koltukları, bireysel yastıklar , battaniye , uyku maskesi ve eğlence sitemleri bulunmaktadır. Business sınıfına değinecek olursak üst seviye konforlu yolcu koltukları , kişisel seyahat malzemeleri , eğlence sistemi ,  uyku maskesi , ve terlikler bulunmaktadır. Ayrıca bu sınıf çeşit çeşit yemek menüleriyle yolcuları büyülemeyi başarıyor.

 

 

Online Check in

Hayatımıza internetin girmesiyle bazı işlemleri evimizden yaparak bir yere gitme maliyetin den ve zaman kaybetme maliyetinden kurtulma imkanı insanlara sunulmuştur. Bunun sonucunda bir havayolu işlemi olan online Check in kavramı hayatımıza girmiştir. Online Check in müşterilerin koltuk seçimini ve ek hizmet seçimini internetten yapabileceği bir sistemdir. Aeroflot’ta online Check in işlemi uçuşa 24 saat kala aktif hale gelirken uçuşa 45 dakika kala bitmektedir.

Şeremetyevo uluslararası havalimanı

Uluslararası uçuşlar için inşa edilen bir havalimanı olan Şeremetyevo , Domodedovo ve vnukovo havalimanlarıyla birlikte Moskova şehrine hizmet veren bir havalimanıdır. Şeremetyevo havalimanında 4 yolcu terminali bulunmaktadır. Terminallerden ulaşım düzenli olarak otobüs seferleriyle gerçekleşmektedir.

 

Yeme – İçme

Aeroflot bir çok hizmeti paket halinde sunmasından dolayı oldukça tercih edilen bir havayolu şirketidir. Bu hizmetlerden bir tanesi olan yeme ve içme hizmeti kapsamında ekonomi sınıfında hafif atıştırmalıklar , sıcak ve soğuk içecekler sunulmaktadır. Comfort ve Business sınıfında ise daha zengin menüler dikkati çekmektedir. Bu sınıflarda kişisel yemek talebinin yanı sıra uzman aşçılar tarafından hazırlanan yemeklerin olması bireylere kendilerini oldukça değerli hissettirecektir.

 

Ek hizmetler

Aeroflot bonus isminde bir yolcu programı Aeroflot tarafından yolcularını sunulmaktadır. Bu program yolcularına sınıf yükseltme ve uçak bileti kazanma olanağı sunmaktadır. Ayrıca rezervasyon yapılması bonus puan kazanılmasına ve ücretsiz uçak bileti kazanılmasına yol açmaktadır.

 

 

Türkiye uçak bileti

Hızın ve kolaylığın zirve yaptığı 21.yüzyıl da müşterilerine en hızlı ve en kolay bir şekilde uçak bileti almayı vadeden www.turkiyeucakbileti.com online uçak bileti sitesi aynı zamanda sizleri araştırma maliyetinden ve en uygun  ve en ucuz uçak biletini elde etme kaygısından kurtarmaktadır. Hızı , akıcılığı , en ucuz, en kolay ve en avantajlı bilet sunma fırsatıyla problemlerinize çözüm üreten www.turkiyeucakbileti.com adresinden uçak biletinizi satın alabilir aynı  zamanda 7 gün 24 saat hizmet veren çağrı merkezimizden 0850 303 82 80 telefon numaralı iletişim kanalından yararlanabilirsiniz.  Aynı zamanda  gelişen teknolojiye entegre bir şekilde ilerlediğimizden dolayı evinizden rahat bir şekilde kredi kartı üzerinden 3D  seçenekleri ile taksit yada peşin olarak uçak biletinizi satın alabilirsiniz.  Hız, kolaylık  ve uygunluk mu elde etmek istiyorsunuz? O zaman doğru adrestesiniz.