Avantajlı Seyahat ile daha Özgürsün
Dönüş Ekle
Yetişkin   (18 ve üstü)
Çocuk   (2 - 11)
Bebek   (2 ve altı)

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!

GENEL MERKEZİ
KURULUŞ TARİHİ 02.03.1987
UÇTUĞU NOKTA SAYISI 90
UÇTUĞU ÜLKE SAYISI 87
TOPLAM UÇAK SAYISI 58

Aegean airlines

1997 yılında kurulan şirket Yunanistan da en önemli havayollarındandır. 90 ülkeye uçuş sağlayan Aegen Airlines’ın filosunda 58 uçak bulunmaktadır. Türkiyeden de uçuşlar sağlanan bir çok yolcunun tercih ettiği firmanın merkezi Atinadadır. Firmanın internet sitesinden online en ucuz uçak biletini elde edebilir ve uçak bileti rezervasyonu yapabilirsiniz.

 

Bagaj hakkı

Ekonomi sınıfında bagaj hakkı 15 kg yurt dışı uçuşlar için ise 25 kg olarak belirlenmiştir. Business sınıfında yurt içinde 18 kg , yurt dışında ise 28 kg olarak belirlenmiştir. El bagajı hakkı ise 9 kg’dır.

 

Online check in

Uçuştan 50 saat öncesinden yapılan online check in işlemi ile koltuk seçiminizi yapabilir evcil hayvanınızı ve diğer eşyalarınızı ekletebilirsiniz.

 

Atina Eleftherios Venizelos havaalanı

2001 yılında açılan havaalanı yılda 13 milyon yolcuya hizmet vermektedir. İçerisinde bankamatikler , kafeteryalar ve restoranların yer aldığı havalimanına ulaşım metro , tramvay ve belediye otobüsleri ile sağlanmakta aynı zamanda araç kiralama ve taksi ile de ulaşım sağlayabilirsiniz.

İstanbul – Atina en uygun uçak bileti

Hızın ve kolaylığın zirve yaptığı 21.yüzyıl da müşterilerine en hızlı ve en kolay bir şekilde uçak bileti almayı vadeden www.turkiyeucakbileti.com online uçak bileti sitesi aynı zamanda sizleri araştırma maliyetinden ve en uygun  ve en ucuz uçak biletini elde etme kaygısından kurtarmaktadır. Thy, pegasus , Anadolu jet , Sun express ,Atlas global ve Onur air hava yollarından İstanbul Sabiha gökçek havalimanın dan ve İstanbul havalimanın dan  Atina Eleftherios Venizelos havalimanına uçuşlar mevcut olup yukarıdaki internet adresinden  uçak biletinizi satın alabilir aynı  zamanda 7 gün 24 saat hizmet veren çağrı merkezimizden 0850 303 82 80 telefon numaralı iletişim kanalından yararlanabilirsiniz.  Aynı zamanda  gelişen teknolojiye entegre bir şekilde ilerlediğimizden dolayı evinizden rahat bir şekilde kredi kartı üzerinden 3D  seçenekleri ile taksit yada peşin olarak online uçak biletinizi satın alabilirsiniz.  Hız, kolaylık  ve uygunluk mu elde etmek istiyorsunuz? O zaman doğru adrestesiniz.

 

Anadolu jet  Atina En ucuz uçak bileti

Anadolu jet havayolu şirketi olarak  İstanbul Airport ve İstanbul Saw’den Atina Eleftherios Venizelos  havalimanına  uçuşlarımızı başlatmış bulunuyoruz.  Türkish airlines , Pegasus flypgs ve Sun express gibi büyük havayollarından ayrıcalığımız hızlı ve güvenli uçuş sağlamaktır. Firmamız yolcuların konforunu ve rahatlığını esas alarak hareket etmekte ve misyonunu gelecek 10 yıl içinde yolcu sayısını yılda 5 milyona çıkarmak olarak belirlemektedir. Firmamız ile uçuş deneyimi sağlayarak hem memnuniyet hem de kalite elde edeceksiniz. Kuruluş yılımızdan beri yolcularımızın geri bildirimini dikkate alarak stratejiler geliştirmekte  ve yaşanan problemlere ani çözümler geliştirmekteyiz. Böylece Hiçbir müşterimizi mağdur etmemekte ve güven duygusunu kuvvetlendirerek inşa etmekteyiz.

 

 

 

 

Atina havaalanı  Türk havayolları  uçak bileti

Sabiha Gökçen havaalanından Atina havaalanına  en ucuz uçak  biletini Türkish airlines ile elde edebilir ve en uygun bir şekilde uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz. www.turkiyeucakbileti.com internet sitesi üzerinden tüm hava yolu firmalarının en uygun online uçak biletini elde edebilirsiniz.