Avantajlı Seyahat ile daha Özgürsün
Dönüş Ekle
Yetişkin   (18 ve üstü)
Çocuk   (2 - 11)
Bebek   (2 ve altı)

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!

Adıyaman Gezilecek Yerler

Adıyaman Gezilecek Yerler;

Tarihi eserler ve tarihi doğal yapıları içinde bulunduran Adıyaman şehrinde ayrıca kafe ve restoranların yanı sıra birçok eğlence merkezini de şehrin içinde bulundurmaktadır. Nemrut Dağı , Perre Antik Kenti , Adıyaman Müzesi , gibi ülkemizin turizm sektöründe en çok bilinen noktaları da Adıyaman ilinin içindedir. Sizlerde birçok tarihi eser ve doğal güzelliği sınırları içinde olan Adıyaman’da huzurlu ve eğlenceli bir tatil için www.turkiyeucakbileti.com üzerinden veya 0(850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetleri numaramızı arayarak 3D Güvenlik sistemi ve kredi kartına taksit imkanı ile en ucuz Adıyaman uçak biletine sahip olabilirsiniz.

 

Perre Antik Kenti;

Daha çok Pirin Antik Kenti olarak bilinir ve şehir merkezine kolay ulaşım sağlanmaktadır. Pirin Antik Kent Kommagene ülkesinin en büyük şehirlerinden biri olarak tarihe geçmektedir. Şehrin sembollerinden biri olan Perre antik kenti sadece turistleri değil birçok bilim insanı ve arkeoloğunda en çok ziyaret ettiği bölgedir. Adıyaman’ın en çok ziyaret edilen bölgelerinden biri olan Pirin Antik Kentine en uygun uçak biletlerini www.turkiyeucakbileti.com üzerinden satın alabilir veya 0(850) 303 82 80 numaralı Müşteri Hizmetlerini 7 gün 24 saat arayarak 3D Güvenlik sistemi ve kredi kartına taksit imkanı ile  ucuz uçak biletine sahip olabilirsiniz.

Cendere Köprüsü;

Adıyaman’ın Cendere Çayının üzerinde bulunan bu köprü 7 metre genişliğinde 30 metre yüksekliği 120 metre uzunluğunda olup günümüzde hala kullanılmaktadır. Bu köprü Adıyaman’ın en büyük ilçesi olan Kahta ve Sincik ilçelerini birleştirmektedir. Bu köprü  hala kullanılan eski köprülerden biri olarak kabul görmektedir. Roma Köprüsü veya Septimium Serverus Köprüsü olarak bilinir. Bunun nedeni ise köprüyü Roma İmparatoru Septimium Serverus’un Milattan Sonra 211 yılında inşa ettirmesidir. Ayrıca bu tarihi köprünün bir diğer önemli özelliği ise tarihteki en eski köprülerden biri olmasıdır. Ayrıca bu döneme kadar korunup hala sağlam kalan sayılı köprülerden biri olmaktadır. www.turkiyeucakbileti.com üzerinden veya 0(850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetleri numaramızı arayarak 3D Güvenlik sistemi ve kredi kartına taksit imkanından faydalanarak en ucuz Adıyaman uçak biletine sahip olabilirsiniz. 

Adıyaman Hakkında

                Adıyaman  Hakkında

Güneydoğu Anadolu bölgesinin incisi olarak adlandırılan Adıyaman’ın nüfusu  624,513 olarak kayıtlara geçmiş ve bir önceki seneye göre 1,53 oranında bir artış yaşamıştır. Tarihi olarak tüm dünya genelinde büyük bir önem taşıyan Adıyaman ili birçok eski dönem yapılarını ve tarihi eserleri de sınırları içinde bulundurmaktadır. Ayrıca kendine özgü mutfağı ve kültürü ile tüm dünyada merak uyandıran bir şehirdir. Tarihi dokusu gezilecek güzel bölgeleri ile her yıl yerli ve yabancı birçok turiste ev sahipliği yapan Adıyaman şehrinde güzel bir tatil geçirmek için www.turkiyeucakbileti.com üzerinden veya 0(850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak 3D Güvenlik sistemi ve kredi kartına taksit imkanı ile en uygun uçak biletine sahip olabilirsiniz. 

Adıyaman Uçak Bileti

Adıyaman Uçak Bileti;

Türkiye’de turistik olarak en çok tercih edilen bölgelerden biri olan Adıyaman’a havayolu sektörü 22 Mayıs 1998 tarihinde Adıyaman Havalimanının açılması ile başlamıştır. İç ve Dış hatlara açık olan Adıyaman Havalimanına Turk Hava Yolları , Thy , Pegasus , FlyPgs , AtlasGlobal , OnurAir ve SunExpress gibi havayolu firmaları her gün aktarmalı ve aktarmasız olarak uçak seferleri düzenlemektedir. En uygun Adıyaman uçak biletine sahip olmak için www.turkiyeucakbileti.com sitesine girebilir veya 0(850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak 3D Güvenlik sistemi ve kredi kartına taksit imkanı ile en ucuz uçak biletine sahip olabilirsiniz. 

Adıyaman Ulaşım

Adıyaman Ulaşım;

Karayolu ve Havayolu ile ulaşım sağlanan Adıyaman iline her yıl birçok yerli ve yabancı turist tatil yapmaya gitmektedir. Son yıllarda turist sayısını gittikçe arttırmaktadır. Şehir içi ulaşımın kolay olduğu bir şehir olan Adıyaman şehrinin ayrıca çokta iyi bir toplu taşıma alt yapısı vardır. Adıyaman Havalimanı şehre yaklaşık 15 dakika uzaklıkta olup zahmetsiz bir ulaşıma sahip olmasıyla yerlileri ve şehre gelen turistleri gayet memnun bırakmaktadır. www.turkiyeucakbileti.com üzerinden veya 0(850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetleri numaramızı arayarak 3D güvenlik sistemi ve kredi kartına taksit imkanı ile en uygun Adıyaman uçak biletine sahip olabilirsiniz.