Uçak Bileti Bul
Avantajlı Seyahat ile daha Özgürsün

Adıyaman Havaalanı

Dönüş Ekle
Yetişkin   (18 ve üstü)
Çocuk   (2 - 11)
Bebek   (2 ve altı)

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!

Adıyaman Havaalanı
0 850 303 82 80
02000 Adıyaman Merkez/Adıyaman
Merkeze Uzaklık: 57 km KM

Adıyaman Havaalanı

1998 yılından Adıyaman ilinde hizmete açılan Adıyaman Havaalanı iç ve dış hatlarda uçuşlar düzenlemektedir. Senelik 1 milyonun üzerinde yolcu taşıyan havaalanı son yıllarda yeni kule ve binalarla gelişme göstermiştir. Adıyaman Havalimanına en fazla sefer düzenleyen hava yolu şirketi Türk Hava Yollarıdır. Şehir merkezine yaklaşık 30 kilometre mesafede bulunan Adıyaman Havalimanına günün her saati düzenli olarak servis sağlanmaktadır. Şehir merkezinden havalimanına servisler ile yaklaşık 30 saatte ulaşabilirsiniz.

 

Adıyaman Havalimanı Ulaşım

 

Ticari Taksi ( 0 535 612 13 22 )

Taksiler ile havalimanına gitmeniz biraz maliyetli olsa da en hızlı ve en güvenli ulaşım aracı ticari taksilerdir, yaklaşık 25 dakikada havalimanına gidebilirsiniz.

 

 

Toplu Taşıma Araçları

Toplu taşıma araçları sayesinde 5 TL gibi en uygun fiyatlara havalimanına 40 dakikada ulaşabilirsiniz.

 

 

Havaş  Havalimanı  Servisleri ( 0 850 222 04 87 )

HAVAŞ servisleri ile Adıyaman Havalimanına ortalama 30 TL gibi ücret tarifeleriyle yaklaşık yarım saate gidebilmektesiniz.

 

 

Rent A Car / Araç Kiralama

Değişken fiyat tarifeli kiralık araçlar ile havalimanına gidebilir araçları havalimanındaki ofislere bırakabilirsiniz.

 

 

 

Adıyaman Havalimanı En Uygun Uçak Biletleri

 

En ucuza Adıyaman Havalimanı uçak biletlerini www.turkiyeucakbileti.com adresinden online olarak veya 0850 303 82 80 numaralı çağrı merkezinden telefon ile alabilirisiniz. Adıyaman Havalimanına THY, Pegasus, Onur Air, Anadolujet, Sun Express ve Atlas Globalin seferleri düzenlenmektedir. En avantajlı uçak biletlerini 3D Güvenlik sistemi sayesinde www.turkiyeucakbileti.com adresinden veya 0850 303 82 80 numaralı çağrı merkezinden güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz. Satış kanallarımızın tümünden vade farksız taksit seçeneği fırsatlarından yararlanabilmektesiniz. Turkiyeucakbileti.com adresinden veya 0850 303 82 80 çağrı merkezinden Kredi kartı ve Banka kartı ile ödeme yapabileceğiniz gibi kart kullanmıyorsanız EFT ve Havale işlemi ile de ödeme yapabilirsiniz. En avantajlı uçak bileti kampanyalarından haberdar olmak için www.turkiyeucakbileti.com adresine üye olabilirsiniz.

 

Online uçak bileti

İnternet kavramının hayatımıza girdiği 21.yüzyılda artık zaman alan ve maliyetli olan bir çok işlem internet ortamında kolaylıkla halledilebilmektedir. Bu durum tüm sektörlerin stratejilerini ve politikalarını teknolojiye uyumlu bir şekilde gerçekleştirmelerine neden olmuştur. Bu noktada havayolu firmaları da yolcularına herhangi bir şubeye veya acenteye gitmeden internet üzerinden en ucuz uçak biletini alma imkanı sunmaktadır.  Hem zamandan hem de maddi açıdan oldukça kolaylık sağlayan bu durum müşterilere hem kolaylık sağlamakta hem de bir çok havayolu firmasını karşılaştırma imkanı sunmaktadır. Online check in , araç kiralama, koltuk seçimi , uçak bileti rezervasyonu ve ek hizmet gibi bir çok işlem paket halinde havayolu firmalarının web sitelerinden halledilebilmektedir. Türk hava yolları , pegasus flypgs , Anadolu jet , Onur air , Atlas global  ve Sun express gibi hava yolu şirketleride bu teknoloji devrimine uyum sağlayarak operasyonel taktiklerini hazırlamaktalar.

istanbul uçak bileti rezervasyon

Hızın ve kolaylığın zirve yaptığı 21.yüzyıl da müşterilerine en hızlı ve en kolay bir şekilde uçak bileti almayı vadeden www.turkiyeucakbileti.com online uçak bileti sitesi aynı zamanda sizleri araştırma maliyetinden ve en uygun  ve en ucuz uçak biletini elde etme kaygısından kurtarmaktadır. Thy, pegasus , Anadolu jet , Sun express ,Atlas global ve Onur air hava yollarından İstanbul Sabiha gökçek havalimanın dan ve İstanbul havalimanın dan uçuşlar mevcut olup yukarıdaki internet adresinden  uçak biletinizi satın alabilir aynı  zamanda 7 gün 24 saat hizmet veren çağrı merkezimizden 0850 303 82 80 telefon numaralı iletişim kanalından yararlanabilirsiniz.  Aynı zamanda  gelişen teknolojiye entegre bir şekilde ilerlediğimizden dolayı evinizden rahat bir şekilde kredi kartı üzerinden 3D  seçenekleri ile taksit yada peşin olarak online uçak biletinizi satın alabilirsiniz.  Hız, kolaylık  ve uygunluk mu elde etmek istiyorsunuz? O zaman doğru adrestesiniz.

 

Anadolu jet  En ucuz uçak bileti

Anadolu jet havayolu şirketi olarak  İstanbul Airport ve İstanbul Saw’den  uçuşlarımızı başlatmış bulunuyoruz.  Türkish airlines , Pegasus flypgs ve Sun express gibi büyük havayollarından ayrıcalığımız hızlı ve güvenli uçuş sağlamaktır. Firmamız yolcuların konforunu ve rahatlığını esas alarak hareket etmekte ve misyonunu gelecek 10 yıl içinde yolcu sayısını yılda 5 milyona çıkarmak olarak belirlemektedir. Firmamız ile uçuş deneyimi sağlayarak hem memnuniyet hem de kalite elde edeceksiniz. Kuruluş yılımızdan beri yolcularımızın geri bildirimini dikkate alarak stratejiler geliştirmekte  ve yaşanan problemlere ani çözümler geliştirmekteyiz. Böylece Hiçbir müşterimizi mağdur etmemekte ve güven duygusunu kuvvetlendirerek inşa etmekteyiz.

 

 

 

 

Türk havayolları  uçak bileti

Sabiha Gökçen havaalanından en ucuz uçak  biletini Türkish airlines ile elde edebilir ve en uygun bir şekilde uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz. www.turkiyeucakbileti.com internet sitesi üzerinden tüm hava yolu firmalarının en uygun online uçak biletini elde edebilirsiniz.