Avantajlı Seyahat ile daha Özgürsün
Dönüş Ekle
Yetişkin   (18 ve üstü)
Çocuk   (2 - 11)
Bebek   (2 ve altı)

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!

Adana Gezilecek Yerler

Adana Gezilecek Yerler;

Kendine özgü mutfağı tarihi ve kültürel açıdan ise dünyadaki hiçbir şehirde olmayan yapılarla tüm dünyanın yakından takip ettiği Şehrimiz Adana Büyüksaat Kulesi , Taşköprü , Merkez Park  Sabancı Merkez Cami gibi birçok turistik mekanı sınırları içinde bulundurmaktadır. Geçen yıl turizm döneminde şehir tarihindeki en yüksek rakama ulaşan Adana’da harika bir tatil için www.turkiyeucakbileti.com üzerinden veya 0(850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetleri numaramızı arayarak en ucuz uçak biletine sahip olabilirsiniz.

 

Taşköprü;

Seyhan ve Yüreğir’i birbirine bağlayan ve Seyhan Nehrinin üzerinde bulunmaktadır. Roma döneminden kalan köprü günümüzde dünyanın en eski köprülerinden biri olmaktadır. Roma İmparatoru Hadrianus tarafından yaptırılmış Bir diğer Roma İmparatoru 1. Justiniaus’un emri tarafından onarılmıştır. 310 metre uzunluğundaki köprünün genişliği ise 11.40 metre olarak ölçülmüştür. www.turkiyeucakbileti.com üzerinden veya 0(850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetleri numaramızı arayarak en uygun uçak biletine 3D güvenlik sistemi ve kredi kartına taksit imkanlarıyla ulaşabilirsiniz.


Tarihi Büyük Saat Kulesi;

Yapımına Ziya Paşa döneminde başlanılan Saat Kulesi 1882 tarihinde Abidin Paşa döneminde tamamlanmıştır. 2013 yılında restorasyon işlemleri başlanan kuledeki restorasyon işlemleri 2014 yılında sona ermiş ve halka tekrardan açılmıştır. Adana’nın sembollerinden olan Büyük Saat Kulesi’nin uzunluğu 32 metre olarak ölçülmüştür. Özellikle yabancı turistlerin sıkça ziyaret ettiği bu bölge Adana’nın son zamanlarda turizm sektöründe büyümesinde önemli bir rol oynamıştır. Tarihi Saat Kulesi ve Adana’yı ziyaret etmek isterseniz www.turkiyeucakbileti.com veya 0(850) 303 80 80 numaralı müşteri hizmetleri numaramızı arayarak 3D güvenlik sistemi ve kredi kartına taksit imkanı ile en uygun Adana Uçak biletine sahip olabilirsiniz.

  

Adana Hakkında

                                         Adana

Türkiye’nin en büyük altıncı şehri olan Adana 2018’de ölçülen verilere göre nüfusu 2.220.125’dir 15 ilçesi olan Adana’nın Seyhan , Yüreğir , Çukurova ve Sarıçam 4 anakent ilçesidir. Türkiye’nin ticaret ve kültür merkezi olan Ülkemizde 4. Maden zengini bölge olarak bilinmektedir. Turizm açısından da turist sayısını her yıl gittikçe yukarı çeken Adana son zamanlarda adından çokça söz ettirmektedir. Tarihi ve kültürel açıdan ülkemiz ve dünya için büyük önem taşıyan Adana için en ucuz uçak bileti almak isterseniz www.turkiyeucakbileti.com üzerinden veya 0(850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetleri numaramızı arayarak 3D güvenlik sistemi ve kredi kartına taksit imkanı ile güvenli ve en ucuz uçak biletine sahip olabilirsiniz. 

Adana Uçak Bileti

Adana Uçak Bileti;

Akdeniz Bölgesinin incisi olarak bilinen Adana şehri yerli ve yabancı turistlerin son senelerde en çok tercih ettiği bölge olmaktadır. Her gün aktarmalı ve aktarmasız olmak üzere Turk Hava Yolları , Thy , Pegasus , FlyPgs , AnadoluJet , OnurAir , AtlasGlobal SunExpress gibi firmalar uçak seferleri düzenlemektedir. Huzurlu ve eğlenceli bir tatil arıyorsanız size önerebileceğimiz il şehir olan Adana için www.turkiyeucakbileti.com üzerinden veya 0(850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetleri numaramızı arayarak 3D güvenlik sistemi ve kredi kartına taksit imkanından yararlanabilir en uygun Adana uçak biletine sahip olabilirsiniz.

Adana Ulaşım

Adana Ulaşım;

Tarihi ve kültürel açıdan sadece Türkiye değil tüm dünya için büyük önem taşıyan Adana’ya havayolu , karayolu  ve demir yolu ile ulaşım sağlanmaktadır. Yerli ve yabancı turistlerin son zamanlarda ilgisini bir hayli çeken Adana şehrinde konfor ve genişlik açısından birçok şehirden daha güzel bir havalimanı vardır. Şehre yakın ve toplu taşıma ile kolay bir ulaşıma sahip olan Adana Havalimanı her yıl birçok ülke ve şehirden direkt ve aktarmasız olarak birçok uçak seferine ev sahipliği yapmaktadır. www.turkiyeucakbileti.com 0(850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetleri numarasını arayarak 3D güvenlik sistemi ve kredi kartına taksit imkanı ile en uygun Adana uçak biletine sahip olabilirsiniz.